آسیاتک به بورس می‌رود

عرضه سهام شرکت انتقال داده‌های آسیاتک، در مرحله نهایی قرار داشته و به‌زودی سهام این شرکت در بورس اوراق بهادار ارایه می‌شود.

به گزارش روابط عمومی شرکت انتقال داده‌های آسیاتک، این شرکت توانست در نوزدهم اردیبهشت‌ماه 1396 موافقت هیات پذیرش بورس  را برای پذیرش در فهرست نرخ‌های بازار دوم بورس اوراق بهادار کسب کند.

بر اساس این گزارش، هم‌‌اکنون نیز آسیاتک به‌عنوان یکی از شرکت‌های دارای مجوز FCP از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی در حال پیگیری سایر مقدمات برای درج نماد در تابلوی بورس و نهایتا عرضه عمومی اولیه سهام خود در این بازار است.

این گزارش حاکی است این مهم در حالی رخ می‌دهد که شرکت انتقال داده‌های آسیاتک در راستای توسعه فعالیت‌ها و کسب‌و‌کار خود و برای امکان دسترسی گسترده به انواع روش‌های تامین مالی، حضور در بورس اوراق بهادار را به‌عنوان یکی از مهم‌ترین اهداف استراتژیک خود تعریف کرده است.

بنابر این گزارش، آسیاتک در سال 1395 طی عقد قراردادی با شرکت کارگزاری آتیه به‌عنوان مشاور پذیرش، فرایند بورسی شدن خود را به شکل جدی استارت زد. از جمله اقدامات صورت‌گرفته برای ورود به بورس اوراق بهادار، تبدیل شخصیت شرکت از سهامی خاص به سهامی عام و ثبت نزد سازمان بورس و اوراق بهادار است که این فرایند به مرحله نهایی شدن نزدیك می‌شود.

همچنین پس از ثبت نزد سازمان با تخصیص نماد از سوی شرکت بورس اوراق بهادار به آسیاتک، این شرکت آمادگی برگزاری جلسه معارفه عمومی و نهایتا عرضه عمومی اولیه را خواهد داشت که تاریخ دقیق رویدادهای مذکور به‌زودی به اطلاع عموم خواهد رسید.

در پایان این گزارش تاکید شده است كه با عرضه عمومی سهام آسیاتک در بورس، از این پس تمامی کاربران شرکت آسیاتک و مردم نیز می‌توانند سهامدار این شرکت باشند.

لپ‌تاپِ همه‌چیز تمام

بازگشت کانن به ایران

دیدگاه‌ها

    ارسال دیدگاه