مادیران نماینده برند TCL شد

شرکت تی سی ال بعد از یک دهه حضور در بازار ایران، شریک تجاری خود را تغییر داد و مادیران را به عنون تنها نماینده تولید کننده و پخش محصولات تلویزیون و لوازم خانگی این برند معرفی کرد. این شرکت که به دنبال کسب سهم بیشتر در بازار ایران است از بین ده‌ها شرکت‌ها داخلی، شرکت مادیران را انتخاب کرد که بیش از 50 سال سابقه فعالیت دارد.

مادیران بیش از 10 سال است که وارد بازار تلویزیون ایران شده و در حال حاضر در رتبه سوم بیشترین فروش تلویزیون در سطح ایران را دارد.

بابک ثقفی مدیرعامل این شرکت، گفت: گارانتی محصولات تی سی ال که توسط مادیران انجام می‌شود، دو ساله و شامل همه موارد غیر از شکستگی است. محصولات مادیران جوری طراحی و طبقه‌بندی شده است که همه افراد با هر میزان درآمد بتوانند آنچه که مدنظرشان هست را خریداری کنند.

شرکت تی سی ال، سومین تولید کننده تلویزیون دنیا است و جزو معدود تولیدکنندگان تلویزیون است که دارای کارخانجات تولید صفحه‌نمایش است. 75 هزار نفر نیروی انسانی در هفت مرکز تحقیق و توسعه این شرکت مشغول به کارند. محصولات تی سی ال که در 160 کشور جهان عرضه می‌شوند ارزشی بالغ بر 11 دلار میلیارد دارند. تی سی ال سالانه بیش از 20 میلیون دستگاه تلویزیون تولید کرده و به سایر کشورها صادر می‌کند.