جایزه ملی نوآوری محصول برتر ایرانی برای همراه‌اول

همراه‌اول لوح زرین«جشنواره ملی نوآوری محصول برتر ایرانی» را برای سیم‌کارت گردشگر، دریافت کرد.
به گزارش اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، جشنواره نوآوری محصول ایرانی، برای شناسایی، انتخاب و معرفی محصولات و خدمات نوآورانه شرکت‌ها به جامعه و با ایجاد جایگاه ویژه و انحصاری برای آن محصول، برگزار شد.
«جشنواره ملی نوآوری محصول برتر ایرانی» که با همت دانشکده مدیریت دانشگاه تهران برپا شده بود، در راستای تقویت دانش کاربردی و انتقال تجربیات شرکت‌های موفق به سایر مدیران و کارشناسان شکل گرفته تا بتواند فضایی را برای همفکری جهت ارتقای سطح نوآوری در کسب و کارهای ایرانی ایجاد کند.
بر این اساس سیم‌کارت گردشگر همراه‌اول لوح زرین نوآوری محصول برتر ایرانی این جشنواره را از میان ۱۲۱ محصول نوآور، دریافت کرد.
سیم‌کارت گردشگر همراه‌اول، سیم‌کارتی است اعتباری که با حمایت سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری برای گردشگران، زائران و بازرگانانی که به ایران سفر کرده‌اند، طراحی شده است که باعث می‌شود تا مسافران خارجی تجربه بهتری در دریافت خدمات گردشگری داشته باشند و فعالان صنعت گردشگری بتوانند با دریافت سرویس‌های ارزش افزوده، خدمات بهتری را به این گردشگران ارایه دهند. این سیم‌کارت تمامی نیازهای مکالمه، پیامک و اینترنت گردشگران را در سرتاسر ایران پوشش داده و امکان ارتباط آسان و با کیفیت در ایران و یا خارج از ایران را می‌دهد.