هشدار ایسوس به خریداران کالا با گارانتی غیراصلی

چندی پیش دو سایت شهر سخت‌افزار و کلیک گزارش‌هایی را مبنی بر پیدا شدن DVD رایترهای تقلبی با برند ایسوس در بازار منتشر کردند که با پیگیری کاربران مشخص شد که محصولات کالاهای مستعمل تعمیرشده از برندهای دیگر با پکیجی با برند ایسوس در کشور فروخته می‌شود! طی بررسی‌ها و اقدامات انجام‌شده توسط رسانه‌های یاد‌شده، دلایل کافی بر تقلبی بودن کالاها به‌دست آمد که دفتر ایسوس با بیانیه‌ای به کاربران هشدارهای لازم را مبنی بر جلوگیری از هرگونه سوء‌استفاده توسط سودجویان بازار IT ارایه کرده است:

مشتریان محترم و ارزشمند ایسوس!

شما عزیزان با توجه به وجهه برند ASUS و اعتماد به این برند، اگر در پی خرید محصولات ما هستید، حتما به گارانتی محصول توجه كنید. گارانتی اصلی در واقع سندی است که ما به‌عنوان تایید محصول اصلی و با کیفیت به همراه خدمات پس از فروش برای شما عزیزان مهیا کرده‌ایم.

بنا به گزارش و پیگیری رسانه‌های محترم شهر سخت‌افزار و کلیک در زمینه DVD رایترهای تقلبی با برند ایسوس و با گارانتی‌های سریر و اینتل در بازار، این محصولات به‌هیچ‌عنوان مرتبط به شرکت ایسوس نیستند و در واقع قطعات تعمیرشده و تقلبی با برچسب نام ایسوس است. با توجه به حاد شدن موضوع و پیگیری‌های لازم شما عزیزان می‌توانید درصورتی که محصول DVD رایتر اینترنال با گارانتی سریر و نام ایسوس با مراجعه به اتحادیه صنف فناوران رایانه تهران محصول تقلبی را مرجوع کرده و هزینه خود را دریافت كنید.

محصولات بخش قطعات ایسوس شامل مادربورد، کارت گرافیک، نمایشگر، پروژکتور، انواع درایو نوری اینترنال و اکسترنال، تجهیزات شبکه و تجهیزات مخصوص بازی را فقط با گارانتی‌های لایف سرویس، تجارت گسترش تابا، ویستا، سازگار و ماتریس خریداری كنید. یادآور می‌شود که دفتر ایسوس هیچ‌گونه مسوولیتی نسبت به کیفیت، اصل بودن و خدمات پس از فروش گارانتی‌های شرکتی را نخواهد پذیرفت.