مشوقانی برای اهداف ورزشی شما

اهمیت ورزش و انجام فعالیت‌های مختلف ورزشی بر هیچ‌کس پوشیده نیست؛ زیرا ارتباط تنگاتنگی با سلامتی روحی و جسمی ما دارد. در این شماره با معرفی چند اپلیکیشن ورزشی، در نظر داریم ابزاری در اختیارتان قرار دهیم تا انگیزه‌ای برای انجام فعالیت‌های گوناگون ورزشی ایجاد کنند و علاوه بر پررنگ‌تر كردن نقش ورزش در زندگی، همپایی برای رسیدن به اهداف ورزشی‌تان باشند.

Charity Miles

این برنامه طراحی شده تا به شما در پیگیری تندرستی و فعالیت‌های ورزشی‌تان کمک کند. شما با انجام فعالیت‌های ورزشی به‌وسیله این برنامه، علاوه بر سلامتی به خیریه نیز مبلغی را کمک کرده‌اید. طراحان این برنامه از این ایده برای ترغیب بیشتر کاربران برای ورزش استفاده کرده‌اند و می‌توان یکی از دلایل محبوبیت Charity Miles را همین موضوع دانست. این اپلیکیشن قادر است فعالیت‌های ورزشی مانند دویدن، دوچرخه‌سواری و پیاده‌روی را مدیریت و با محاسبه زمان و مسافت طی شده، آنها را پیگیری کند. فهرستی از خیریه‌های مختلف درون برنامه قرار دارند که به‌دلخواه می‌توانید یکی را انتخاب كنید. اپلیکیشنCharity Miles برای دستگاه‌هایی با سیستم‌عامل اندروید و iOS به‌صورت رایگان قابل دریافت است.

Cyclemeter Cycling Running GPS

اپلیکیشن Cyclemeter برنامه‌ای است تخصصی برای علاقه‌مندان به دوچرخه‌سواری که مخصوص موبایل‌های هوشمند و تبلت‌ها طراحی شده است. این برنامه شامل قسمت‌های مختلف و قابلیت‌هایی مانند گراف‌ها، نقشه‌ها، برنامه‌های ورزشی و... است. برای استفاده از این برنامه نیازی به داشتن حساب کاربری و عضویت نیست. شما به کمک Cyclemeter می‌توانید فعالیت‌های ورزشی‌تان را ثبت كنید و تحلیل آنها را به عهده اپلیکیشن بسپارید. مسیر طی‌شده در زمان دوچرخه‌سواری، تاریخ انجام فعالیت، سرعت حرکت، ضربان قلبتان و نیز وضعیت هوا در آن روز در برنامه ثبت می‌شوند و در همه مواقع قابل دسترسی هستند. نگهداری این اطلاعات به شما امکان می‌دهد که هر بار تلاش کنید تا وضعیت خود را نسبت به قبل بهبود ببخشید. یکی دیگر از قابلیت‌های خاص اپلیکیشن Cyclemeter شنیدن هشدارهایی مربوط به شروع و پایان فعالیت، سرعت، زمان، مسافت طی‌شده، ضربان قلب و نظرات دوستانتان در فیس‌بوک، توییتر و دیگر شبکه‌های مجازی در زمان ورزش است. شما می‌توانید این برنامه را به‌صورت رایگان برای سیستم‌عامل iOS دریافت کنید و روی اپل‌واچ نیز از امکانات آن بهره‌مند شوید.

Fit Radio - Workout Music, Running, Cardio Coach

گوش دادن به موزیک‌های جدید و مناسب برای ورزش می‌تواند زمانی را که در حال فعالیت هستید برایتان جذاب‌تر کند. اگر به‌دنبال یک پلی‌لیست ‌انرژی‌دهنده هستید، می‌توانید اپلیکیشن Fit Radio را دریافت كنید، با موزیک‌های پیشنهادی آن ورزش کنید و لذت ببرید. بهره‌مندی از موزیک‌های مختلف یکی از قابلیت‌های این برنامه است. اپلیکیشن Fit Radio یک مربی صوتی است که حین ورزش به شما انگیزه می‌دهد. با داشتن این اپلیکیشن در هر زمان که بخواهید می‌توانید مربی را در کنار خود احساس کنید تا به شما کمک کند مطابق برنامه‌تان پیش روید. این برنامه کاربردی را می‌توانید برای انجام ورزش‌های مختلف مانند دویدن، پیاده‌وری، دوچرخه‌سواری و موارد دیگر استفاده کنید. Fit Radio روی سیستم‌عامل‌های اندروید، iOS و موبایل‌های بلک‌بری قابل اجرا و رایگان است.

Fitstar Personal Trainer

اگر به هر دلیلی نمی‌توانید به باشگاه بروید، طراحان اپلیکیشن Fitstar Personal Trainer به شما اطمینان می‌دهند که بهترین برنامه ورزشی را در اختیارتان قرار دهند. در واقع این اپلیکیشن یک مربی خصوصی است که در هر زمان و مکان در کنار شما است. تمرینات متعددی برای شما در نظر گرفته می‌شود و هر ماه به آنها اضافه می‌شود تا برنامه ورزشی‌تان خسته‌کننده و تکراری نباشد. ویدیوهایی برای یادگیری تمرین‌های ورزشی درون برنامه وجود دارند. اپلیکیشن Fitstar Personal Trainer به شما کمک می‌کند اهداف ورزشی‌تان را در کنار یک مربی که به شما انگیزه می‌دهد، دنبال کنید. این برنامه را می‌توانید به‌صورت رایگان برای موبایل‌ها و تبلت‌هایی با سیستم‌عامل اندروید و iOS دریافت كنید و از امکانات آن بهره‌مند شوید.

معمای آن واگن قطار

دیدگاه‌ها

    ارسال دیدگاه