بررسی اولین DLC بازی Forza Horizon 3

روی یخ‌ها گاز بدهید

پس از عرضه‌ بازی Forza Horizon 3 و تحسین منتقدان و استقبال بی‌نظیر از آن، مایکروسافت به‌صورت رسمی اولین محتوای اضافی این بازی را معرفی کرد. این DLC که Blizzard Mountain نام دارد، بازیکنان Forza را وارد چالش جدیدی کرده و لذت رانندگی روی برف و یخ را به آنها هدیه می‌کند.

بازی Forza Horizon 3 که در کنفرانس E3 2017 از جانب مایکروسافت برای کنسول Xbox One و Microsoft Windows  معرفی شد، در طول یک سال اخیر به یکی از بهترین بازی‌های ریسینگ آرکید تبدیل شده است. این بازی در یک سال گذشته چنان بر سر زبان‌ها افتاد که می‌توان ادعا کرد که چنین پیشرفت و استقبالی در تاریخ بازی‌های ریسینگ آرکید سابقه نداشته است. ‌ Forza Horizon 3‌یک بازی ریسینگ با گرافیکی خیره‌کننده، به همراه تعداد بسیار زیادی ماشین‌های قدیمی و جدید و جهان آزاد با وسعت بی‌اندازه بزرگ است که وسعت نقشه آن تقریبا دوبرابر وسعت قسمت دوم این مجموعه است. به‌علاوه سازندگان بازی برای لوکیشن آن، کشور استرالیا را درنظر گرفته‌اند تا در اطراف جاده‌های آن بتوان بیابان‌های بی‌آب ‌و علف و جنگل‌های سرسبز را نظاره کرد و از دیدن کناره‌های سواحل اقیانوس و همچنین از رانندگی در خیابان‌های شهری مدرن با آسمانخراش‌های مرتفع لذت برد.

با اینکه گشت و گذار در تمامی این لوکیشن‌ها زمان بسیار زیادی را می‌طلبد، اما استودیو پلی‌گراند تصمیم گرفته است که اولین بسته الحاقی برای Forza Horizon 3 را منتشر کرده و به وسعت بی‌اندازه بزرگ آن بیفزاید. در کل اکنون می‌توان ادعا کرد که بازی Forza Horizon 3 از تمامی وضعیت‌های آب و هوایی یک نمونه برای بازی در نظر گرفته تا بازیکنان بتوانند در هر وضعیت‌ آب و هوایی که دوست دارند به رانندگی بپردازند؛ حتی روی برف و یخ!

در مجموع بسته الحاقی Blizzard Mountain حس رانندگی در برف، یخ، شیب‌های تند و وحشتناک و کولاک را به بازیکنان هدیه خواهد کرد تا برای اولین بار در مجموعه Forza بتوانند چنین تجربه‌ای کسب کنند. با دریافت این بسته الحاقی می‌توان مناطق جدیدی از جمله Massive Frozen Lake و Snow Park  به بازی افزود و حدود 50 چالش جدید را به بازی اضافه کرد که از میان آنها می‌توان به مسابقاتی از قبیل کوهپیمایی در سرما و یخبندان و مسابقه روی دریاچه و رودخانه‌های یخ‌زده اشاره کرد. به‌علاوه این بسته الحاقی پانصد گیمراسکور در قالب بیست و هشت اچیومنت را به بازی اضافه خواهد کرد که برای افرادی که علاقه به جمع‌آوری اچیومنت دارند می‌تواند خبر خوبی باشد.

 قطعا درنوردیدن جاده‌های یخ‌زده ماشین‌های خاص با قابلیت‌های خاص خود را می‌طلبد که باید برای این DLC در نظر گرفته بشود. استودیو پلی‌گراند نیز به این موضوع واقف بود و درون این بسته الحاقی هشت خودرو جدید در نظر گرفته است که تا بتوان به‌وسیله آنها به لذت وصف‌ناپذیر رانندگی در کوهستان‌های یخ‌زده دست یافت. البته مایکروسافت از یکی از این خودروهای جدید به‌عنوان یک خودروی مخفی در میان برف‌ها و کوهستان‌های Blizzard یاد کرده است که باید در بازی به جست‌وجوی آن پرداخته و آن را پیدا کنید. به‌علاوه به همراه این DLC پکیج لاستیک‌های مناسب برای برف و یخ نیز به بخش گاراژ بازی اضافه می‌شود و می‌توان از آنها در ماشین‌های قبلی بازی استفاده کرد.

در مجموع بسته الحاقی Blizzard Mountain یکی از دو بسته الحاقی خواهد بود که در قالب Season Pass  برای Forza Horizon 3 ارایه خواهد شد. قیمت مجموعه Season Pass این بازی نیز 34.99 دلار تعیین شده است که با خرید آن می‌توان دیگر بسته الحاقی که در آینده برای بخش Season Pass ارایه خواهد شد را به‌صورت رایگان دریافت کنید. البته اگر قصد خرید این DLC را به‌صورت جداگانه دارید، می‌توانید هم‌اکنون از فروشگاه مایکروسافت با پرداخت 19.99 دلار آن را خریداری کرده و به بازی خود بیفزایید.

در ادامه فهرست 7 خودروی اضافه‌شده به بازی توسط بسته الحاقی Blizzard Mountain را می‌توانید مشاهده کنید:

2016 Nissan Titan Warrior Concept

1965 Ford F-100 Flareside Abatti Racing Trophy Truck

Ford GYMKHANA 9 Focus RS RX

2016 RJ Anderson #37 Polaris RZR-Rockstar Energy Pro 2 Truck2016

2016 Subaru #199 WRX STI VT15r Rally Car

1985 Lancia Delta S4 Group B

1975 Lancia Stratos HF Group 4

دیدگاه‌ها

    ارسال دیدگاه