بدرقه پرشور وحید صدوقی

روز سه‌شنبه مصادف با بیست و ششم دی‌ماه سال 1396 در مراسم تودیع و معارفه مدیران شرکت مخابرات ایران و شرکت ارتباطات سیار، وحید صدوقی پس از قریب به 12 سال کار و تلاش شبانه‌روزی، پشت تریبون رفت تا برای آخرین بار گزارش عملکرد خود در کسوت مدیرعاملی شرکت همراه‌اول را ارایه کند.

صدوقی اما مثل همیشه به دور از هر گونه تشریفات و با شور و انرژی پشت تریبون رفت تا حتی دقایق پایانی کار خود را هم با تعارفات خسته‌کننده، کلیشه‌ای و بی‌فایده طی نکرده و گزارشی دقیق از عملکرد خود ارایه دهد.

در تمام سال‌هایی که مدیر‌عامل همراه ‌اول بود، با وجود جایگاه مهم و مسوولیت سنگینی که داشت، برخلاف بسیاری از مدیران، هیچ‌گاه کسی او را در احاطه انبوهی از افرادی که معمولا اطراف مدیران حلقه می‌زنند ندید؛ مدیری که همواره در دسترس خبرنگاران بود و صبورانه به تمامی پرسش‌های پیرامون شرکت تحت مدیریتش پاسخ می‌داد. از منظر رسانه‌ای بی‌شک می‌توان او را یک حامی بزرگ برای رسانه‌ها دانست.

همین ویژگی‌های وحید صدوقی بود که مراسم تودیع و معارفه مدیران شرکت مخابرات و شرکت ارتباطات سیار را کاملا تحت‌الشعاع خود قرار داد و تمام کسانی که از دور و نزدیک او را می‌شناختند، تنها برای او و هر بار که نام او اعلام شد، ایستادند و با تشویق‌های طولانی او را بدرقه کردند.

بی‌شک صدوقی حالا مدیری تمام‌عیار و مسلط بر امور فنی، استراتژیک، مالی، منابع انسانی و رسانه‌ای محسوب می‌شود که کوله‌باری از تجربه و فهرستی بی‌شمار از افتخارات و رکوردهای ملی، منطقه‌ای و بین‌المللی برای همراه ‌اول و خودش دارد که او را به یکی از ذخایر مدیریتی حوزه ارتباطات کشور تبدیل کرده است.

کمااینکه دو روز مانده به پایان خدمت او در همراه‌ اول، آخرین افتخاری که به او تعلق گرفت، «نشان ویژه مدیریت جهادی» بود که در مراسمی با حضور با حضور انبوهی از وزرا، نمایندگان مجلس و مسوولان لشکری و کشوری برگزار شد و به‌دلیل عملکرد مطلوب و جهادی در سال 96، وحید صدوقی موفق به دریافت این نشان شد و مورد تقدیر قرار گرفت.

نوشتن از صدوقي و بزرگداشت وی، به‌هیچ‌وجه کاری تبلیغاتی محسوب نمی‌شود و کلمات بدون تردید نقش می‌بندند. هفته‌نامه عصر ارتباط برای وحید صدوقی در مسوولیت‌های آتی آرزوی موفقیت می‌کند.