لاجیتک رکورد جایزه طراحی در سال ۲۰۱۷ را شکست

لاجیتک رکورد جایزه طراحی در سال ۲۰۱۷ را شکست

لاجیتک بار دیگر مورد توجه انجمن طراحان قرار گرفت و رکورد جایزه طراحی در سال ۲۰۱۷ را با ثبت ۱۹محصول به عنوان برترین محصولات در زمینه طراحی را از آن خود کرد. محصولات لاجیتک Logitech، لاجیتک جی Logitech G، جی برد Jaybird و آلتیمیت ایرز Ultimate Ears موفق به دریافت جایزه طراحی برتر در سال ۲۰۱۷ شدند.

محصولاتی از لاجیتک که این جایزه را دریافت کردند طیف متنوعی از مجموعه‌ای از محصولات در دسته‌بندی مختلف شامل، کیبورد، وب‌کم، محصولات لاجیتک جی که در دسته گیمینگ قرار می‌گیرند را نیز شامل می‌شود.

این هفتمین سال متوالی است که لاجیتک به دلیل طراحی برتر انتخاب می‌شود. همچنین به عنوان دومین سال متوالی است که رکورد بیشترین میزان محصولی که این جایزه را به خود اختصاص می‌دهد از آن خود می‌کند. جوایز

GOOD DESIGN Awards هر ساله به بهترین طرح‌ها و محصولات جدید توسط موزه معماری و طراحی شیکاگو Athenaeum در همکاری با معماری اروپای مرکزی، هنر، طراحی و مطالعات شهری اعطا می‌شود. این یکی از قدیمی‌ترین برنامه‌های طراحی صنعتی در جهان است که در حال حاضر ۶۷ سالگی خود را پست سر می‌گذارد.

محصولات لاجیتک از طریق شرکت اسپیرو به عنوان نماینده انحصاری لاجیتک و بیاند در ایران عرضه می‌شود و علاقه‌مندان برای مشاهده لیست محصولاتی که موفق به اخذ جایزه شده‌اند می‌توانند به آدرس bit.ly/2F6sC3q مراجعه کنند.