نمایشگرهایی برای طراحان و عکاسان

در دنیای طراحی و عکاسی، یکی از مهم‌ترین ابزارهای مورد استفاده هنرمندان، نمایشگر است. ایسوس خط تولید اختصاصی با نام سری ProArt را صرفا برای طراحان و عکاسان راه‌اندازی كرده است.
 
یکی از مهم‌ترین دلایل استفاده از نمایشگرهای سری مخصوص طراحی ایسوس، کالیبره‌بودن و نمایش دقیق رنگ‌های چاپ است. در هنگام طراحی، نور و رنگ تولیدشده در نمایشگرهای عادی با رنگ تصاویر در چاپ متفاوت است. تمامی نمایشگرهای سری PA می‌توانند صددرصد رنگ‌های sRGB را تولید كرده و به‌نمایش بگذارند. این ویژگی موجب می‌شود کاربر دقیقا رنگ‌های نمایشگر را مطابق با رنگ‌های چاپ‌شده ببیند.
در هنگام نمایش فایل خروجی به مشتری، برای درک راحت‌تر اندازه واقعی کار، نمایشگر اندازه‌ واقعی کاغذ را به‌صورت فرضی روی صفحه ‌نمایش می‌دهد، که این امر هم موجب صرفه‌جویی در مصرف کاغذ و پرینت می‌شود و هم برای مشتری نهایی جذاب‌تر خواهد بود.
 
ایسوس در تمامی نمایشگرهای سری ProArt از فناوری Smart Contrast Ratio استفاده می‌کند. این فناوری با استفاده از الگوریتم‌هایی خاص، کنتراست تصاویر را بالاتر می‌برد و درنتیجه رنگ‌ها، سایه‌های تاریک و نور زنده‌تر دیده می‌شود.
ایسوس برای سری ProArt از بهترین پنل‌ها با فناوری IPS A+ استفاده می‌کند. ویژگی این پنل‌ها تولید تصویر با رنگ دقیق و داشتن زاویه دید 178 درجه‌ای از هر چهار سمت نمایشگر است. این زاویه دید وسیع موجب می‌شود هنگام مشاهده نمایشگر از زوایای مختلف، کیفیت رنگ و تصویر تغییری نکند. با فناوری Splendid می‌توانید بدون تغییرات پیچیده، مدهای متفاوت تصاویر مانند بازی، سینمایی و... را به‌دلخواه انتخاب کنید. علاوه بر آن، با کمک ویژگی تصویر در تصویر نیز می‌توانید به‌طور مثال از دو کیس مجزا تصویر خروجی دریافت کنید.
ایسوس به‌منظور ارتباط هرچه بهتر در نمایشگر‌های سری ProArt از انواع مختلف روابط اتصالاتی مانند پورت USB 3.0 به‌منظور انتقال داده استفاده کرده است. همچنین درگاه‌های متنوع تصویری مانندDisplayPort, HDMI, DVI و  D-Sub درنظر گرفته تا در زمان استفاده از چند نمایشگر کنار هم محدودیتی نداشته باشید.
همچنین ایسوس به‌منظور حفظ سلامت کاربران از فناوری Eye-Care در نمایشگرهای خود استفاده می‌کند که این فناوری با حذف نورهای آبی مضر و جلوگیری از پرش تصویر، وقوع بیماری‌های چشمی مرتبط با استفاده طولانی مدت از کامپیوتر را کاهش می‌دهد. ایسوس به‌منظور حفظ ارگونومی و راحتی در هنگام کار، امکان تنظیم ارتفاع، گردش صفحه و تنظیم زاویه شیب را در نمایشگرهای سری ProArt تعبیه كرده است.

اخبار

اخبار 2

دیدگاه‌ها

    ارسال دیدگاه