با حمایت آسان پرداخت برگزار می‌شود

هشتمین دوره رقابت‌های دو و میدانی داخل سالن قهرمانی آسیا در تهران

هشتمین دوره مسابقات دو و میدانی داخل سالن قهرمانی آسیا با حمایت آسان پرداخت طی روزهای 12 تا 14 بهمن ماه در ورزشگاه آفتاب انقلاب تهران برگزار می‌شود.

دو و میدانی ایران برای سومین بار است که میزبان برگزاری مسابقات داخل سالن آسیا می‌شود. رقابت‌های سال 2004 و 2010 تهران و این بار نیز در سال 2018 سالن سرپوشیده دو ومیدانی ورزشگاه آفتاب انقلاب تهران به مهمترین آوردگاه داخل سالن آسیایی تبدیل می‌شود.

در سال 2004 تیم ملی دو ومیدانی ایران پس از کشور چین با 6 مدال طلا، 12 نقره و 8 نشان برنز به عنوان نایب قهرمانی آسیا دست یافت و در سال 2010 نیز با کسب 5 مدال طلا، 6 نقره و 12 نشان برنز بر سکوی قهرمانی آسیا ایستاد.

در این دوره حضور ستاره‌هایی چون موتاز عیسی بارشیم، قهرمان پرش ارتفاع جهان وعبدالله حیران، نایب قهرمان 800 متر جهان از کشور قطر و قهرمانان نامی دو و میدانی چین، ژاپن، کره، قزاقستان، کویت و افتخار آفرینان غیور دو و میدانی ایران همچون حسن تفتیان، کیوان قنبرزاده، علی ثمری، رضا قاسمی، حسین کیهانی، مسلم نیادوست، امیر مرادی، علی خدیور، سپیده توکلی، فرزانه فصیحی و دیگر ملی پوشان، بی‌تردید به کیفیت برگزاری و همچنین سطح رقابت‌ها خواهند افزود و جامعه ورزش و مردم ایران بی‌صبرانه منتظر افتخار آفرینی دیگر از خانواده بزرگ دو و میدانی ایران هستند.

گفتني است آسان پرداخت در راستاي مسئوليت‌هاي اجتماعي خود، براي دومين سال پياپي به عنوان حامي مالي در کنار فدراسيون دو و ميداني قرار دارد و از مسابقات و رويدادهاي متعدد ورزش مادر، در حوزه‌هاي قهرماني و پايه حمايت مي‌کند.

پایان خبر