جشنواره زمستانه لوازم خانگی سامسونگ آغاز شد

جشنواره زمستانه سامسونگ برای خریداران لوازم خانگی طرحی را پیش‌بینی کرده تا با خرید سبد‌ ویژه‌ای شامل جاروبرقی Prince، مایکروفر SAMI 12، ماشین ظرفشویی D164، ماشین لباسشویی H147 و یخچال رومانو هدیه نقدی ۲۰ میلیون ریالی دریافت کنند.

به جز این برای خرید هر یک از محصولات سامسونگ هدیه‌ای در نظر گرفته شده است که بر این اساس خریداران لوازم خانگی سامسونگ از  ۵۰۰ هزار تا ۱۰ میلیون ریال هدیه نقدی دریافت خواهند کرد.

از میان محصولات متنوع لوازم خانگی سامسونگ سه مدل یخچال رومانو، French5 و French4 هدیه نقدی ۱۰ میلیون ریالی را شامل می‌شود. پس از آن یخچال‌های سایدبای‌ساید FSR هستند که خریداران سه مدل FSR2، FSR12 و FSR14 هدیه ۷ میلیون ریالی را دریافت خواهند کرد. جدیدترین نسل ماشین‌های لباسشویی سامسونگ به اسم ادواش، از دیگر محصولاتی هستند که با هدایای مناسب در این جشنواره ارایه شده است. در روزهای جشنواره می‌توانید لباسشویی خودتان را به ادواش‌های مدل Q1479 یا Q1468 ارتقا داده و از هدیه ۲ میلیون ریالی بهره‌مند شوید. یا ادواش مدل J1477 را انتخاب کنید که در این حالت هدیه‌ یک و نیم میلیون ریالی به شما اهدا خواهد شد.

البته لیست محصولات عرضه شده در جشنواره زمستانه سامسونگ به همین جا ختم نمی‌شود. انواع ماشین‌های ظرفشویی، مایکروفر و جاروبرقی هم با هدایای متنوع شامل این لیست می‌شود.

جشنواره زمستانه سامسونگ از اواسط دی ماه آغاز شده و تنها برای مدتی محدود ادامه خواهد داشت. برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید به سایت samsung.com یا samservice.com مراجعه کنید.

ارایه سرویس «تعرفه مصرف آزاد اینترنت» از سوی شاتل‌موبایل

ارایه سرویس «تعرفه ویژه مصرف آزاد اینترنت» با هدف ایجاد سهولت کاربری و جلوگیری از تحمیل هزینه بالای ناشی از تعرفه مصرف آزاد اینترنت به مشترکان تلفن همراه آغاز شد.

کریم‌بیگی، مدیرعامل شاتل‌موبایل گفت: با عرضه این سرویس جدید، مشترکان سیم‌کارت‌های شاتل‌موبایل، با تمام شدن حجم اینترنت بسته ترکیبی خود، برخلاف مشترکان سایر اپراتورهای کشور دیگر نگران تحمیل هزینه اینترنت مصرف آزاد و خارج از بسته نخواهند بود، زیرا پس از پایان حجم اینترنت بسته ترکیبی ماهیانه و در صورت ورود به طرح مصرف آزاد، بابت هر کیلوبایت مصرف اینترنت تنها ۰,۰۷۵ ریال می‌پردازند. این در حالی است که تعرفه پایه مصرف آزاد اینترنت مشترکان سیم‌کارت‌های اعتباری کشور 0.6 ریال به ازای تبادل هر کیلوبایت اطلاعات است.

علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به سایت shatelmobile.ir مراجعه کنند.