مراسم سالانه ایسر با حال و هوای گیمینگ برگزار شد

ایسر امسال، مراسم سالانه خود را با تمرکز بر نوت‌بوک‌های گیمینگ این برند به شیوه‌ای متفاوت برگزار کرد. این مراسم هفته گذشته با حضور نمایندگان فروش ایسر، اصحاب رسانه و تعدادی از قهرمانان بازی‌های رایانه‌ای برگزار شد. با توجه بر تمرکز ایسر بر محصولات گیمینگ، در این مراسم شرایطی فراهم شده بود تا شرکت‌کنندگان  در قالب مسابقات حرفه‌ای با قهرمانان 3 رشته FIFA، Counter Strike و Racing مسابقه داده و از نزدیک با قدرت و کارایی نوت‌بوک‌های گیمینگ ایسر آشنا شوند.

پس از اتمام مسابقات مقدماتی با شروع رسمی مراسم، سعید فرازمند مدیر کل فروش و توسعه بازار ایسر در خاورمیانه ضمن ارایه آمارهایی از رشد برند ایسر در منطقه، از جدیدترین محصولات ایسر و تکنولوژی‌های این برند  در زمینه سیستم‌های خنک‌کننده با نام LiquidLoop و  Aero Blade رونمایی کرد.

از مهم‌ترین آمار ارایه‌شده توسط فرازمند می‌توان به نازک‌ترین و قدرتمند‌ترین اولترابوک گیمینگ با نام  Predator Triton 700  و باریک‌ترین نوت‌بوک با نام Swift 7، اولین دستگاه تبلت 2 در 1 بدون فن دنیا با نام Switch، قدرمندترین نوت‌بوک گیمینگ با نام Predator X21 و باریک‌ترین All in One بدون فن دنیا اشاره کرد.

پس از ارایه توضیحات درباره جدیدترین محصولات ایسر مراسم قرعه‌کشی و اهدای جوایز به مهمانان انجام  شد.  در نهایت مرحله نهایی مسابقات بر روی استیج برگزار شد و افراد برگزیده در گروه‌های دو نفره با برترین بازیکنان ایران به رقابت پرداختند و جوایز خود را دریافت کردند.