رونمایی از لپ‌تاپ‌های گیمینگ ایسر در الکام‌گیمز

در سمیناری که در حاشیه مسابقات الکام‌گیمز با حضور مدیران ایسر و سازگار ارقام با حضور خبرنگاران برگزار شد، این شرکت از عرضه گسترده محصولات خود در ایران خبر داد.

در این مراسم سعید فرازمند، مدیر فروش منطقه ایسر در ایران و خاورمیانه گفت: محصولات ایسر در حال حاضر شامل نوت‌بوک‌های اسپایر، سوئیفت، اسپایر‌اسپین و Predator می‌شود. ایسر احساس کرده که روی نام‌گذاری محصولاتش تغییراتی را انجام دهد و به همین دليل ایسر در حال حاضر در تمام سگمنت‌هایش‌ از اعداد استفاده می‌کند. براي مثال  اسپایر ۱ و ۳ و ۵ و ۷ را داریم که هرچه عدد آن بالاتر برود، نشان از ارتقای کیفیت و مشخصات دستگاه دارد.

وی ادامه داد‌: عرضه محصولات تبلت ما برای بازار ایران به این شکل است که لانچ نمونه‌های اندروید را عقب انداختیم؛ زیرا در این بخش، بازار بسیار فشرده بوده و بسیاری از مصرف‌کنندگان خواهان قیمت رقابتی هستند ولی ما به‌دنبال عرضه محصول با بهای کم نیستیم. بنابراين تلاش کردیم در این بخش وارد نشويم و تمرکز خودمان را روی تبلت‌های ویندوزی بگذاريم. در حال حاضر سهمی بالاتر از ۳۰ درصد را در اختیار داریم. این تبلت‌ها با نام سوئیچ نام‌گذاری می‌شوند که بهترین نمونه آن سوئیچ ۷ است.

فرازمند با بیان اینکه تفاوتی که امروز با دوسه سال پیش وجود دارد، این است که بازار در حال تغییر بوده و بسیاری از شرکت‌ها می‌خواهند در سری گیمینگ کانفیگ‌های متفاوت ایجاد کنند، اظهار كرد: این امر سبب می‌شود در مدل‌های رده‌حرفه‌ای تغییرات بسیار زیادی ایجاد شود، اما برای محصولات پایین‌رده با یک یا نهایت دو GPU کالاها عرضه می‌شود و بازار به این باور رسیده که فروش دستگاه با مشخصات بهتر در دستگاه‌های بالا‌رده باشد.

مدیرفروش منطقه خاورمیانه و شمال آفریقای ایسر در ادامه گفت: دستگاهی که فقط با فوکوس گیمینگ توسط ایسر عرضه می‌شود، دارای سیستم خنک‌کننده پیشرفته‌ای بوده و این محصولات به نسبت تمام رقبا دمای کمتری دارند و این چیزی است که در تمام بررسی‌های داخلی و خارجی مهر تایید گرفته است. دو نسل از جدیدترین لپ‌تاپ‌های سری پردیتور در ماه آینده برای بازار ایران عرضه خواهد شد که یک دستگاه گیمینگ با ۱۶ میلیمتر ضخامت و دیزاین شکیل و کارت گرافیک ۱۰۷۰ انویدیا است که به‌نوعی یکی از قدرتمندترین لپ‌تاپ‌های گیمینگ اولترا در دنیاست. محصولات ایسر با گارانتی شرکت سازگار‌ارقام در ایران به‌فروش می‌رسد.

گفتنی است، کمپانی ایسر هفته گذشته حامی مسابقات الکام‌گیمز بود.

هیجان UFC روی نوک انگشتان شما

معرفی چند اپلیکیشن کاربردی

نقش ورزش را در زندگی پررنگ کنید

بهنام علیمحمدی

دیدگاه‌ها

    ارسال دیدگاه