معرفی چند اپلیکیشن کاربردی

طبق روال هر هفته قصد داریم شما را با تعدادی اپلیکیشن کاربردی و جدید آشنا کنیم. در ميان این برنامه‌ها یک شبکه اجتماعی متفاوت، یک برنامه برای ساختن و به‌اشتراک‌گذاری اسلاید شو و نیز یک آلارم هوشمند به‌چشم می‌خورد. برای پیگیری اهداف و کارهایتان برنامه‌ای معرفی کرده‌ایم که امیدواریم برایتان مفید واقع شوند و مورد استفاده‌تان قرار گیرند.

Throwback Stories

قابلیت استوری که در ماه‌های اخیر به اینستاگرام اضافه شده؛ تحولی در به‌اشتراک‌گذاری عکس‌ها و فیلم‌ها به‌وجود آورده است و کاربران بسیاری به آن علاقه نشان داده‌اند. اگر شما هم جزو این دسته هستید، اپلیکیشن Throwback Stories برایتان مفید خواهد بود. این برنامه به شما کمک می‌کند از خاطرات خود استوری‌های زیبا بسازید. برخی محدودیت‌ها که در استوری‌ساختن توسط اینستاگرام وجود دارد، در این اپلیکیشن برطرف شده است؛ در نتیجه با برنامه Throwback Stories می‌توانید استوری‌هایی بدون محدودیت زمانی 24 ساعت و به دور از برش‌های نامطلوب در صفحه خود منتشر کنید. اپلیکیشن Throwback Stories برای سیستم‌عامل iOS به‌صورت رایگان قابل دریافت است. با این برنامه استوری‌های متفاوت در اینستاگرام به‌اشتراک بگذارید.

 

Clockwise Smart Alarm

همه ما به یک آلارم خوب احتیاج داریم و این قابلیتی است که به‌صورت پیش‌فرض روی همه موبایل‌های هوشمند وجود دارد. اپلیکیشن Clockwise Smart Alarm امکاناتی را که آلارم موبایل شما در اختیارتان قرار می­دهد دارد، اما ویژگی‌های برتری دارد که آن را از آلارم‌های معمولی متمایز می‌سازد.‌Clockwise Smart Alarm یک دستیار هوشمند است که به شما کمک می‌کند راحت‌تر از خواب بیدار شوید و برای بیدار کردن شما از متنی که برایش انتخاب کرده‌اید استفاده میکند. شما می‌توانید با قرار دادن دست خود در مقابل صفحه موبایل، صدای هشدار را برای مدتی متوقف کنید که از قابلیت‌های خاص این آلارم به‌شمار می‌آید. این آلارم هوشمند را می‌توانید برای موبایل هاب اندروید، بدون پرداخت هزینه‌ای دریافت کنید.

SlideShow Maker – Photo Video Slideshow with Music

اپلیکیشن SlideShow Maker ابزاری است که به کمک آن می‌توانید از عکس‌های خود فیلم‌هایی زیبا بسازید و با اضافه کردن موزیک‌های دلخواهتان به فیلم‌ها جلوه خاصی ببخشید. این برنامه تم‌ها و فیلتر‌های مختلفی در اختیار شما قرار می‌دهد تا به کمک آنها عکس‌هایتان را ویرایش کنید. ادیت‌هایی مانند برش قسمتی از آهنگ، با صدای کم شروع و تمام شدن را می‌توانید روی موزیک مورد نظر انجام دهید.‌SlideShow Maker ابزاری مناسب برای اسلاید شو ساختن است. مدت زمان مکس هر تصویر، با صدا بودن یا نبودن فیلم‌ها توسط شما تعیین می‌شود. در صورتی که بخواهید می‌توانید صدای خودتان را ضبط کنید و به اسلاید شو‌ها اضافه کنید. این برنامه را می‌توانید به‌صورت رایگان برای سیستم عامل iOS دریافت کنید و از خاطرات خود فیلم‌هایی زیبا بسازید و آنها را در فیس‌بوک، توییتر، یوتیوب، اینستاگرام و شبکه‌های مجازی دیگر به‌اشتراک بگذارید.

Questr App

پیگیری اهداف و کارهایی که مدنظر دارید انجام دهید با اپلیکیشن Questr App راحت‌تر از قبل انجام می‌شود. این برنامه به‌گونه‌ای طراحی شده که زمان باقی‌مانده از سال و روز و برنامه‌ریزی شما را برای این مدت نشان می‌دهد. کارهای انجام‌نشده و انجام‌شده به‌راحتی قابل پیگیری و مشاهده هستند. برنامه Questr App روی سیستم‌عامل iOS قابل اجرا است و به قیمت 99/0 دلار به‌فروش می‌رسد.

Polygram ‌

شبکه‌های اجتماعی از محبوبیت بسیاری در میان کاربران قرار دارد. در این شماره نیز قصد داریم شما را با یک شبکه اجتماعی جدید آشنا کنیم. Polygram یک شبکه اجتماعی مبتنی بر هوش مصنوعی است که می‌تواند حالات چهره انسان را درک کند. زمانی که عکس یا فیلمی را در این برنامه به‌اشتراک می‌گذارید، می‌توانید از عکس‌العمل مخاطبان و محبوبیت مطلب انتشار‌یافته باخبر شوید. این برنامه قادر است اطلاعاتی راجع به جنسیت و ملیت افرادی که پست شما را می‌بینند، در اختیارتان قرار دهد. با این برنامه می‌توانید تجربه جدیدی از فضای مجازی و انتشار عکس‌هایتان داشته باشید. اپلیکیشن Polygram برای سیستم‌عامل iOS موجود است. شما می‌توانید بدون پرداخت هزینه‌ای از این برنامه بهره‌مند شوید.

هیجان UFC روی نوک انگشتان شما

نقش ورزش را در زندگی پررنگ کنید

بهنام علیمحمدی

دیدگاه‌ها

    ارسال دیدگاه