برگزاری سمینار تخصصی شرکت گرین در استان خراسان جنوبی

شرکت پردیس صنعت سیاره سبز (نام تجاری GREEN) در سال 1396 نیز همانند سال گذشته به برگزاری همایش‌های استانی و کارگاه‌های آموزشی در سراسر کشور اقدام کرده است. پردیس صنعت سیاره سبز در هجدهم اردیبهشت 1396 پذیرای بیش از 100 کارشناس و متخصص IT استان خراسان جنوبی بود تا از جدیدترین دستاوردها و خدمات GREEN باخبر شوند.

 در ابتدای همایش بیرجند، مهدي میرنقی، مدیر بازاریابی شرکت پردیس صنعت سیاره سبز به تشریح سیاست‌های جدید در زمینه بازاریابی و اولویت‌های تعیین‌شده در سال 96 پرداختند. در ادامه همایش و با حضور حسام شالیکاریان، کارشناس بازاریابی شرکت پردیس صنعت سیاره سبز، ارايه اطلاعات فنی آغاز شد و نکات کلیدی در خصوص کیس، پاور، خنک‌کننده، اسپیکر، ماوس و کیبورد و همچنین شرایط خدمات پس از فروش برای محصولات متنوع خانواده GREEN و شرکای تجاری در اختیار کارشناسان و متخصصان IT استان خراسان جنوبی قرار گرفت.

در ادامه، مهیار میرزا، مدیر فنی واحد سرور به‌صورت مشترک در خصوص تاریخچه برند Chenbro و شرایط همکاری گرین با این برند توضیحاتی ارايه کردند. برند Chenbro از سال 1983 فعالیت خود را در زمینه تولید کیس کامپیوتر آغاز کرد و در بازه زمانی هشت ساله، تولید کیس برای برندهای مطرحی همچون DELL، HP، INTEL و IBM را عهده دار شد. چنبرو با حذف محدودیت‌های سخت‌افزاری موجود در سرورها، تصمیم به تولید سرور و لوازم جانبی تحت برند خود گرفت و شرکت گرین نیز در حال حاضر به‌عنوان نماینده و شریک تجاری به ارايه محصولات و خدمات سرورهای Chenbro در بازار داخلی می‌پردازد.

سپس مهدی میرنقی، مدیر بازاریابی شرکت سیاره سبز با معرفی نماینده برتر گرین در استان خراسان جنوبی، تندیس مربوطه را به مهدی باقری، مدیر مرکز کامپیوتر ایلیا اهدا کرد و به این صورت از زحمات ایشان در یک سال گذشته تقدیر به‌عمل آوردند.

در ادامه سمینار، کیومرث امیری، مدیر پروژه TOTOLINKدر شرکت سیاره سبز روی صحنه حاضر شد و در خصوص محصولات دو برند TOTOLINK و MSI اطلاع‌رسانی کرد. برند ZIONCOM که در حقیقت یک برند از کشور کره جنوبی به‌شمار می‌رود، کار خود را از تحقیق و توسعه محصولات شبکه در کره جنوبی آغاز و در ادامه، تولید روترهای SAMSUNG و LG را عهده‌دار شد. هیات‌مدیره ZIONCOM در سال 2001 تصمیم گرفتند محصولات خود را تحت برند IPTime در کره جنوبی وارد بازار کنند. در حال حاضر محصولات IPTime در زادگاه خود بیش از 82 درصد سهم بازار تجهیزات شبکه را در اختیار دارد. سال 2011 نیز برگ جدیدی از تاریخچه زیون کام رقم خورد و این کمپانی با معرفی برند TOTOLINK قدم به بازار جهانی گذاشت و ایران نیز یکی از بازارهای مهم برای زیون کام به‌شمار می‌رود. محصولات توتولینک با شعار هوشمندترین تجهیزات شبکه طراحی و تولید می‌شوند که علاوه بر طراحی ظاهری هوشمندانه، عملکردی چندگانه (قابل استفاده به‌عنوان چند دستگاه) و همچنین عملکرد قابل انطباق را ارايه می‌دهند. تجهیزات شبکه توتولینک 235 درصد تست می‌شوند که شامل دو بار تست پیش از ورود به خط بسته‌بندی می‌شود و 35 درصد آنها نیز پیش از بسته‌بندی به‌صورت تصادفی بررسی می‌شوند. سختگیری موجود روی تولید و ورود محصولات به بازار جهانی سبب شده تا محصولات این برند در ایران با سه سال گارانتی تعویض در دسترس کاربران قرار گیرد.

بخش پایانی توضیحات فنی، به معرفی مادربوردهای سری 200 کمپانی MSI اختصاص داشت. حسام شالیکاریان در این بخش به چهار خانواده از مادربوردهای MSI شامل Enthusiast (حرفه‌ای و فوق‌حرفه‌ای)، Performance Gaming (گیمینگ حرفه‌ای با عملکرد بالا)، Arsenal Gaming (گیمینگ با نسبت مناسب قیمت و عملکرد) و در نهایت Pro Series (مناسب برای ادارات و منازل) اشاره کرد. خانواده Pro Series با بهره‌گیری از استاندارد کلاس نظامی قادر به فعالیت در شرایط سخت و همچنین کارکرد طولانی‌مدت است. خروجی‌های تصویر متعدد شامل VGA، DVI و HDMI با توجه به استفاده نكردن از کارت گرافیک مجزا در سیستم‌های اداری، بسیار کاربردی است و کاربران با کمترین محدودیتی از قدرت پردازنده مجتمع گرافیکی بهره‌مند می‌شوند. وی در انتها به شرایط خدمات پس از فروش مادربورد و کارت گرافیک‌های MSI اشاره کرد که گرین در حال حاضر سه ماه تعویض درجا، 36 ماه گارانتی و 60 ماه خدمات پس از فروش را در اختیار مشتریان قرار می‌دهد. این در حالی است که طرح تعویض سه ماهه برای مادربورد و کارت گرافیک‌های MSI تنها توسط شرکت گرین به‌عنوان شریک تجاری این برند ارايه می‌شود.

گزیده اخبار

اخبار برگزیده

اخبار برگزیده

اخبار برگزیده

دیدگاه‌ها

    ارسال دیدگاه