خدمات نوین پرداخت با اپلیکیشن آپ

تا چند سال پیش بانکداری الکترونیک با استفاده از دستگاه‌های عابر بانک و یا اینترنت بانک معنا پیدا می‌کرد. اما با گسترش استفاده از گوشی‌های هوشمند بانکداری الکترونیک مفهومی دیگر پیدا کرد و استفاده از خدمات الکترونیکی شکل متفاوتی به خود گرفت.

اگر تا پیش از این کاربران با استفاده از دستگاه‌های عابربانک ATM و اپلیکیشن بانک‌ها امور بانکی خود را به‌صورت محدود انجام می‌دادند، شرکت‌های PSP پیشرو با گسترش و تسهیل خدمات پرداخت الکترونیک تحولی بزرگ در حوزه ارائه خدمات بانکداری الکترونیک رقم زدند. 

یکی از خدماتی که برای اولین بار در اپلیکیشن آپ با اقبالی بسیار از سوی کاربران روبرو شد، مشاهده موجودی حساب تمامی کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب است که این خدمت از محبوبیت زیادی میان کاربران برخوردار است. این امکان در حالی توسط اپلیکیشن آپ به کاربران ارائه شده که آپ، اپلیکیشن یکه‌تاز پرداخت موبایلی کشور به‌شمار می‌رود. این اپلیکیشن برای اولین بار با ارائه خدماتی مانند کارت­به­کارت، خرید بلیت قطار، خرید انواع بیمه‌نامه و خدمات متنوع دیگری توانسته جای خود را در گوشی بیش از 13 میلیون کاربر باز کند و به یکی از پرکاربردترین اپلیکیشن‌های کشور تبدیل شود.

آسان پرداخت پرشين با شعار؛ «اپليکيشن آپ، اپليکيشني آسان براي زندگي آسان» همواره تلاش مي‌کند خدمات نوين پرداخت را در بستر اپليکيشن آپ ارائه کند که نيازهاي طيف متنوعي از جامعه را برطرف کند. خدماتي که با اپليکيشن آپ 24 ساعت شبانه‌روز در اختيار کاربر است، سفرهاي درون شهري اضافي را حذف مي‌کند، درکاهش آلودگي هوا کمک بسزايي مي‌­کند، به حذف هزينه‌هاي چاپ اسکناس کمک مي‌کند، کاغذ را از چرخه پرداخت حذف مي‌کند و به تبع آن در خدمت محيط زيست است. اين خدمات که از آن‌ها مي‌توان به‌عنوان راه­حل‌هايي آسان براي حل مسائل روزمره در حوزه پرداخت نام برد، شامل؛ سرويس کارت­به­کارت از مبدا 10ها بانک، پرداخت بدون کارت (تله­پرداز)، کيف پول، خريد بليت قطار، بيمه‌نامه‌­هاي شخص ثالث اتومبيل، مسافرتي خارج از کشور، آتش‌سوزي مسکوني، آتش‌سوزي طرح اصناف، حوادث انفرادي، حوادث سفر داخل کشور، خريد شارژ براي سيم‌کارت‌هاي اعتباري تمامي اپراتورها، خريد و تمديد انواع سرويس اينترنت، واريز وجه به حساب موسسات، سازمان‌ها و نهادهاي خيريه و... است. گفتني است شرکت آسان پرداخت خدمات متنوع ديگري از قبيل مديريت کارت‌هاي بانکي، پرداخت قبض‌ها با بارکدخوان، امکان تکرار و مديريت تراکنش­ها و... را نيز در بالاترين سطح امنيت و سهولت از طریق اپلیکیشن آپ به کاربران ارائه داده و در حال راه اندازي سرويس‌هاي جديد جهت تسهيل پرداخت‌هاي روزانه ميليون‌ها کاربر آپ است.

کاربران می‌توانند با مراجعه به سایت http://733.ir یا ارسال عدد 1 به 2000733 لینک دانلود نسخه‌های اندروید و IOS اپلیکیشن را دریافت کنند یا با مراجعه به اپ استورهای اندروید کافه بازار، مایکت و ... اپلیکیشن آپ را روی تلفن­­های هوشمند خود نصب کنند.