شبکه های اجتماعی زیر ذره بین

كريمي تنها نيست

شبکه های اجتماعی زیر ذره بین

هفته گذشته مناظره علي كريمي و محمدرضا ساكت در برنامه 90 كه با توهين كارلوس كي‌روش به علي كريمي همراه شد موجب شکل‌گیری هشتگي با عنوان " كريمی تنها نيست"، در شبكه‌هاي اجتماعي شد.

يكي از كاربران شبكه‌هاي اجتماعي در اين خصوص نوشت: "خاطره‌انگيزترين مسابقه‌هاي ورزشي كه به یاد دارم به بازي‌هاي چشم‌نواز علي كريمي در دهه 70 و 80 شمسی در تيم ملي مربوط مي‌شود. علي كريمي براي من اسطوره‌اي بود كه به خاطرش قيد مدرسه رفتن را مي‌زدم تا به تماشاي دريبل‌هاي خارق‌العاده‌اش بنشينم .بعد هم كه به اروپا رفت از تماشاي لحظه به لحظه بازي‌هايش، از گل‌ها و كرنر زدن‌هايش هر لحظه هيجان‌زده و مشعوف مي‌شدم." كاربر ديگر اما در اين خصوص نوشت: "به نظرم "ساكت" به عنوان نماينده فدراسيون در اين مناظره به هيچ يك از ابهامات مطرح شده پاسخ روشني نداد و سعي در بي‌اطلاع نشان دادن و ناآگاهي كريمي هم اقدامي نخ‌نما شده و دور از شأن یک مدیر حرفه‌ای بود. همه مي‌دانيم كه كريمي سخنران يا مجري نيست اما حرف دل مردم و رسانه‌ها را زد؛ حرفي كه امثال آقاي ساكت سال‌ها است ساكت مانده‌اند و پاسخي به آن نداده‌اند. "

دوقطبي موافقان و مخالفان حاتمي‌كيا

شبکه های اجتماعی زیر ذره بین

ابراهيم حاتمي‌كيا در جشنواره سيمرغ امسال پس از دريافت جايزه بهترين كارگرداني براي فيلم "به وقت شام" انتقادات تندي را به صدا‌وسيما و رشيدپور مجري برنامه وارد كرد تا به سرعت به سوژه شبكه‌هاي اجتماعي تبديل شود.

حاتمي‌كيا گفت: "من فیلم‌ساز وابسته‌ام، من فیلم‌ساز این نظامم. من 30 سال است که روی این سن می‌آیم و می‌روم، بار اولم نیست! باید تقدیر کنم از سازمان اوج که واقعا سربازان گمنام هستند. افرادی مانند رشیدپور واژه‌هایی در این باره می‌سازند که مطرح می‌شود. من اعتراض می‌کنم به صداوسیما و از شبکه سه شکایت به خدا می‌برم. " همين اظهارات باعث شد تا به سرعت فضاي مجازي كشورمان به دو قطب تبديل شوند كه يكي حامي دو آتشه حاتمي‌كيا بود و ديگري به دليل تندخويي و عصبانيت بي‌مورد حاتمي‌كيا او را مورد شماتت قرار داده و ساخت فيلم جديدش را ضعيف ارزيابي کردند.

 

10 سال پیش در چنین هفته‌ای

دیدگاه‌ها

    ارسال دیدگاه

    نقد و بررسی بازی