ماوس جدید ایسوس برای گیمرها به بازار آمد

ایسوس، ماوس گیمینگ Gladius II را با برند Republic of Gamers معرفی کرد. این ماوس گیمینگ، نسخه دوم ماوس ROG Gladius است که انحصاراً برای راست‌ دست‌ها طراحی شده و ارگونومی بسیار خوبی دارد. این ماوس برای بازی‌های اول شخص یا به اختصار FPS بهینه شده و عمر مفید کلیدهای آن به 50 میلیون کلیک می‌رسد. ایسوس حتی دست گیمرها را از این هم بازتر گذاشته و امکان تعویض سوییچ‌ها را نیز مهیا کرده ‌است.

علاوه بر این کلید جداگانه تنظیم DPI هم برای راحتی بیشتر گیمرها تعبیه شده‌ است. سنسور ارتقاء یافته 12000DPI و فناوری Aura RGB Lighting نیز در این ماوس وجود دارند.

هنگامی که عمر مفید سوییچ‌ها به پایان رسید و یا قصد جایگزین کردن سوییچ دیگری را دارید می‌توانید از فناوری Push-fit Switch socket استفاده کنید و به راحتی سوییچ‌ها را تعویض کنید. سوییچ‌های به کار رفته در این ماوس، ساخت کمپانی ژاپنی Omron هستند که عمری برابر با حداقل ۵۰ میلیون کلیک دارند. ایسوس برای راحتی هر چه بیشتر گیمرها، یک جفت سوییچ Omron با بازخورد متفاوت را در جعبه ماوس قرار داده‌ تا اگر از بازخورد سوییچ‌های پیش‌فرض راضی نبودید، یک انتخاب دیگر هم وجود داشته باشد.

ماوس گیمینگ ROG Gladius II دارای کلیدی به نام DPI Switch است که توسط آن می‌توان بین دو سطح حساسیت حسگر، جا‌به‌جا شد و همچنین کلید DPI Target هم وجود دارد که با نگه‌داشتن آن به بالا می‌توان سطح حساسیت را افزایش داد و بالعکس.

نرم‌افزار Aura RGB Lighting به گیمرها اجازه می‌دهد که ترکیب رنگی نوار RGB ماوس را از بین ۱۶ میلیون رنگ انتخاب کنند و در عین حال می‌توان از حالت‌های نورپردازی گوناگونی استفاده کرد.

افزون بر موارد فوق، ایسوس نرم‌افزار ROG Armoury را هم برای گیمرها تدارک دیده که با استفاده از آن می‌توان به شخصی‌سازی و تنظیم ماوس پرداخت. این ماوس همانند نسل قبلی خود با دو کابل عرضه می‌شود. در واقع یک کابل دو متری بافته‌شده برای استفاده خانگی و یک کابل یک متری لاستیکی برای استفاده در Lan Partyها و... وجود دارد.

طراحی جداشونده کابل، باعث مدیریت کابل بهتر و شخصی‌سازی بالاتر ماوس گیمینگ ROG Gladius II می‌شود. ایسوس سوکت Micro-USB را برای این ماوس تعبیه کرده و به راحتی و با نگه‌داشتن قفل ماوس به بالا، با یک فشار کوچک کابل ماوس از جای خود خارج می‌شود. ‌افتد.

اخبار برگزیده

دیدگاه‌ها

    ارسال دیدگاه