تشریح نقشه راه همکاران‌سیستم برای سال 96

گردهمایی پایان سال همکاران‌سیستم با مروری بر دستاوردهای سال ۹۵ و اعلام برنامه‌ها و چشم‌اندازهای پیش ‌روی این شرکت، اسفندماه سال گذشته در مرکز همایش‌های برج میلاد تهران برگزار شد.

محمود نظاری، رییس هیات‌مدیره همکاران‌سیستم با اشاره به مسیر حرکت همکاران‌سیستم از ابتدا تاکنون و چشم‌انداز سال ۱۴۰۰ این شرکت، خطاب به همکارانی‌ها گفت: شرکت‌های ماندگار شرکت‌هایی هستند که یکپارچه و در مسیری رو به‌ جلو حرکت می‌کنند و مجموعه‌ ارزش‌های آ‌نها در مسیر خلق سودمندی برای جامعه است.

مهدی امیری، مدیرعامل همکاران‌سیستم نیز در جمع بیش از ۱۱۰۰ نفر از اعضاي خانواده این شرکت، در مرور دستاوردهای سال ۹۵ با اشاره به عملکرد شفاف همکاران‌سیستم طی پنج سال حضور در فرابورس، گفت: این عملکرد در کنار تحقق منافع سهامداران، بستری را فراهم کرد تا همکاران‌سیستم به‌عنوان نخستین شرکت نرم‌افزاری کشور مجوز ورود به بورس را دریافت کند.

امیری در ادامه افزود: بنیان‌های همکاران‌سیستم از ابتدا تاکنون بر اساس خلق ارزش از دانش و به‌کارگیری آن برای ارایه‌ خدمات نوین به سازمان‌ها پایه‌گذاری شده است. در ادامه‌ این رویکرد دانش‌بنیان، در سال ۹۵ موفق شدیم به‌عنوان شرکت تولیدکننده کالا و خدمات دانش‌بنیان پذیرفته شویم.

وی گفت: در مهرماه سال ۹۵، همزمان با نمایشگاه صنعت، موفق شدیم بزرگ‌ترین نمایشگاه تخصصی نرم‌افزارهای سازمانی را برگزار کنیم. این نمایشگاه فرصتی برای معرفی تازه‌ترین دستاوردهای همکاران‌سیستم و دیدار و تعامل با بیش از 5 هزار نفر با مشتریان، مدیران ارشد، کارشناسان و علاقه‌مندان به صنعت نرم‌افزار را فراهم کرد.

مهدی امیری در بیان سرخط اهداف شرکت در سال ۹۶ گفت: همکاران‌سیستم به‌عنوان شریک استراتژیک مشتریان خود در حوزه‌ فناوری اطلاعات، توانسته با ایجاد یک هسته‌ قوی و شبکه‌ گسترده پاسخگوی نیازهای آنان در بخش‌های مختلف کسب‌وکارشان باشد. امروز، همسو با توسعه‌ نیازهای مشتریان، در نظر داریم با توسعه‌ این شبکه، ظرفیت پاسخگویی راهکارهای نرم‌افزاری همکاران‌سیستم به نیازهای کسب‌وکارها را افزایش دهیم.

به گفته‌ امیری، با ارایه‌ ابزارهای متناسب‌سازی، تولید و توسعه‌ سیستم‌های موردنیاز مشتریان حتی در خارج از ظرفیت تولید همکاران‌سیستم نیز امکان‌پذیر خواهد بود. در نتیجه‌ این رویکرد، توان واحدهای فناوری‌اطلاعات سازمان‌ها نیز افزایش یافته و بستری قدرتمند برای متناسب‌سازی زیرساخت‌های نرم‌افزاری آنها فراهم خواهد شد.

مدیرعامل همکاران‌سیستم در بخش دیگری از صحبت‌های خود، به رونمایی از نخستین ERP بومی بر بستر ابر در ایران، راهکاران ابری پرداخت و افزود: با تجربه‌های مثبتی که در سال ۹۵ به آن دست یافتیم، سال آینده بازارسازی و افزایش آگاهی در زمینه‌ ارزش‌افزوده‌ این تکنولوژی و توسعه‌ فروش آن را هدف قرار خواهیم داد.

مهدی امیری با اشاره به وضعیت کسب‌وکار شرکت در سال ۹۵ از رشد ۵۱ درصدی فروش راهکاران ERP بومی این شرکت خبر داد. او همچنین با اشاره به این نکته که سیستم‌های نرم‌افزاری به‌روز و همسو با روندهای تکنولوژی، توانایی سازمان‌ها را برای توسعه‌ زیرساخت‌های کسب‌وکارشان افزایش داده و ارزش‌افزوده بیشتری را برای آنها به همراه خواهد داشت، گفت: موضوع ارتقاي سیستم‌های مشتریان همکاران‌سیستم به راهکاران در سال آینده با تمرکز بیشتری دنبال خواهد شد.

دیدگاه‌ها

    ارسال دیدگاه