بتای بازی Call of Duty: Infinite Warfare دارای مشکلاتی با Matchmaking است

 
اولین دوره بتای بازی Call of Duty: Infinite Warfare با اندکی تاخیر نسبت به زمان اعلام شده، آغاز شد اما برای بسیاری این بتا همچنان غیرقابل اجرا است و دلیل آن وجود مشکلات Matchmaking  عنوان شده است.
براساس اعلام توییتر شرکت اکتیویژن آنها از مشکل موجود آگاه هستند و در حال بررسی آن هستند اما زمانی برای برطرف‌سازی مشکل اعلام نشده است. یک نگاه اجمالی به یوزر توییتر این شرکت نشان می‌دهد که بازیکنان بیشماری از این موضوع شکایت و آن را گزارش کرده‌اند.
چون در حال حاضر با یک بتا طرف هستیم انتظار چنین مشکلاتی را داشته‌ایم، گرچه وجود آنها منجر به ناامیدی بازیکنان مشتاق این بازی خواهد شد. این موضوع مخصوصاً برای آن دسته از افرادیکه جهت دسترسی زود هنگام به بتای بازی اقدام به پیش خرید این بازی کرده‌اند رنج‌آور خواهد بود.
دوره اول بتای این بازی، محدود به بازیکنان پلتفرم پلی‌استیشن ۴ می‌شود اما دور بعدی آن مربوط به هر دو بازیکنان پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان خواهد بود و هیچگونه برنامه‌ای برای ارائه این بتا به بازیکنان رایانه‌های شخصی وجود ندارد. دوره بعدی بتای این بازی ار تاریخ ۱۷ اکتبر (۲۳ مهر ماه) آغاز خواهد شد اما هنوز مشخص نیست که  آیا بدلیل وجود مشکل پیش آمده برای بتای دوره اول، اکتیویژن تصمیم به تغییر بازه زمانی این دو بتا خواهد گرفت یا خیر. به احتمال زیاد تا زمان برطرفسازی مشکل و تخمین میزان زمان تلف شده، شاهد اطلاعیه‌ای در این مورد نخواهیم بود.
در مدت بتای این بازی قادر خواهید بود تا در سه نقشه آن بازی کنید. این نقشه‌ها شامل نقشه Frontier، یک ایستگاه فضایی در نزدیکی نپتون، نقشه Frost، یک مرکز تحقیقاتی واقع در یکی از قمرهای مشتری و در نهایت نقشه Throwback خواهد بود که بازگشتی به دهه ۱۹۵۰ ایالات متحده آمریکا خواهد بود.
در کلیه نقشه‌های گفته شده شما امکان انتخاب حالت‌هایی را در کل نقشه‌ها خواهید داشت. این حالت‌ها شامل حالت‌های کلاسیکی نظیر Team Deathmatch ،Domination و Kill Confirmed خواهند بود و همچنین شامل حالت‌های جدیدی نیز خواهند بود که یکی از آنها Defender می‌باشد که وظیفه بازیکنان گرفتن یک drone و دفاع از آن تا حد ممکن می‌باشد.
همچنین بازیکنان قادر خواهند بود تا از میان شش Combat Rig موجود در بازی اصلی، با سه تای آنها به اجرای بازی بپردازند. هر Rig دارای خصوصیات مخصوص به خود بوده و قابلیت تجهیز شدن با یک Payload و یک Trait را خواهد داشت.
بازی Call of Duty: Infinite Warfare در تاریخ ۴ نوامبر (۱۴ آبان ماه) برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن‌ ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه های شخصی منتشر خواهد شد. افرادی که نسخه ۸۰ دلاری این بازی را دریافت کنند، یک کپی رایگان از نسخه بازسازی شده بازی Modern Warfare را دریافت خواهند کرد. اگر این نسخه از بازی را برروی پلی‌استیشن ۴ پیش خرید کرده باشید هم اکنون امکان اجرای کمپین نسخه بازسازی شده بازی Modern Warfare را خواهید داشت.


شایعه: نسخه بعدی Call of Duty در ویتنام جریان دارد

 
همچنان سه هفته تا انتشار Call of Duty: Infinite Warfare باقی مانده اما از هم‌اکنون شایعات مربوط به نسخه بعدی به گوش می‌رسند. عنوان بعدی این سری توسط Sledgehammer ساخته می‌شود که آخرین بار برروی Advanced Warfare کار کرده بودند.پیش از Advanced Warfare، استودیوی Sledgehammer برنامه‌ای برای خلق یک Call of Duty در سبک سوم شخص به نام Fog of War یا Vietnam داشت که داستان آن در لائوس و کامبوج، مکان‌هایی که جنگ ویتنام در آن‌ها اتفاق افتاد، روی می‌داد. مراحل ساخت این پروژه لغو شد اما شایعات انتشار یافته توسط IGN Spain می‌گویند آن‌ها بازی بعدی خود را در ویتنام می‌سازند.
هنوز مشخص نیست که آن‌ها از بازی لغو شده Fog of War شروع به کار خواهند کرد یا اینکه تمایل به ساخت آن به‌صورت سوم شخص دارند یا خیر اما این بازی، اولین نسخه از سری Call of Duty نخواهد بود که در ویتنام جریان دارد. بازی Call of Duty: Black Ops هم شامل مراحلی در جنگ ویتنام می‌شد.
جدیدترین نسخه از این سری یعنی Call of Duty: Infinite Warfare، در ۴ نوامبر (جمعه ۱۴ آبان) برروی پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی منتشر می‌شود. اگر نسخه Legacy یا دیگر نسخه‌های ویژه را خریداری کنید، Call of Duty: Modern Warfare Remastered را دریافت خواهید کرد.

بسته گسترش دهنده جدید بازی Final Fantasy 14 معرفی شد

 
شرکت اسکوئر انیکس بسته گسترش دهنده بعدی بازی Final Fantasy 14 را برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی معرفی نمود. این بسته Stormblood نام دارد.
در جریان رویداد فستیوال طرفداران در لاس وگاس، نائوکی یوشیدا به عنوان کارگردان و تهیه کننده بازی Final Fantasy 14 اطلاعاتی را در مورد بسته گسترش دهنده جدید بازی و بروزرسان ۴٫۰ آن به اشتراک گذاشت. طبق اعلام ایشان داستان این بسته گسترش دهنده در Ala Mhigo و در مقابل فرد بد ذاتی به نام Zenos روی می‌دهد.
بروزرسان ۴٫۰ این بازی منجر به افزایش level cap از ۶۰ به ۷۰ می‌شود و همچنین به معرفی کارهای جدیدی خواهد پرداخت اما آقای یوشیدا توضیحی در مورد آنها ارائه نکرد. همچنین تجهیزات جدیدی برای کارهای موجود، وجود خواهد داشت.
بسته Stormblood شامل موقعیت‌های جدید و به مراتب بیشتری نسبت به بسته گسترش دهنده Heavensward خواهد بود. در این بسته گسترش دهنده جدید شما همچنین شاهد Primals، سیاه‌چال‌ها و موارد جدید دیگری خواهید بود.
همچنین سیستم مبارزه بازی دچار تغییراتی شده است و این تغییرات را در سیستم مهارت بازی مشاهده خواهید کرد. مهارت‌ها از نو طبقه بندی شده‌اند تا امکان سوییچ کردن در میان کارها به آسانی امکان‌پذیر باشد و طبق توضیح آقای یوشیدا، اکنون همه چیز ساده‌تر شده است. مهارت‌هایی که زیاد استفاده نشده یا دارای اهداف کمی بوده‌اند دوباره بررسی شده‌اند، احتمالاً این موضوع به این معنی بوده است که آنها دوباره برروی اینگونه موارد کار کرده‌اند یا با حذف مواردی کار با آنها را آسان‌تر کرده‌اند.
طبق برنامه‌ریزی، بسته Stormblood در اوایل تابستان سال ۲۰۱۷ منتشر خواهد شد. آقای یوشیدا اعلام کرد که امروز تنها این بسته و بروزرسان جدید بازی یک معرفی اجمالی شدند و در ماه‌های پیش‌رو جزئیات بیشتری در مورد آنها ارائه خواهد شد.
طبق اعلام یوشیدا بسته گسترش دهنده Stormblood منجر به افزایش سیستم مورد نیاز برای افرادی خواهد شد که از رایانه شخصی استفاده می‌کنند تا بتوانند از تجربه بهتری برخوردار گردند. این بسته همچنان از سیستم عامل‌های ۳۲ بیتی پشتیبانی خواهد کرد اما آقای یوشیدا تاکید بسیاری بر استفاده از سیستم عامل‌های ۶۴ بیتی نمود.
همچنین طبق اطلاعات انتشار یافته پشتیبانی این بازی از پلی‌استیشن ۳ با انتشار بسته Stormblood پایان خواهد یافت.
در همکاری که با شرکت سونی صورت گرفته است، این امکان محیا شده است که دارندگان نسخه پلی‌استیشن ۳ بازی، قابلیت ارتقای آن را به نسخه پلی‌استیشن ۴ بصورت رایگان داشته باشند.

 امسال شش درصد از مردم آمریکا هدست واقعیت مجازی می‌خرند
در حال حاضر به لطف ابراز علاقه غول های صنعت همچون سونی، والو، سامسونگ، HTC، و آکیولوس بازار هدست‌های واقعیت مجازی (VR)، یک بازار رو به رشد محسوب می شود.  در حالی که هنوز هدست های دیگر شرکت ها همچون آکیولوس (آکیولوس ریفت) و والو وارد بازار نشده‌اند، هدست واقعیت مجازی سونی (پلی استیشن وی‌آر) وارد بازار شده است. سونی امیدوار است با ارائه این محصول بتواند سهم بازار کنسول را برای خود حفظ کند آن هم زمانی که دو شرکت آکیولوس و والو برای تصاحب سهم بیشتری از بازار PC با یکدیگر رقابت میکنند.
بر اساس مطالعه ای که سایت Strategy Analytics در بازار انجام داده است، 6 درصد از مردم آمریکا هدست های واقعیت مجازی خود را همین امسال تهیه خواهند کرد. نفوذ این تکنولوژی در آمریکا بیشتر از دیگر نقاط است که از دلایل آن میتوان به تعداد زیاد فروشگاه‌ها و تبلیغات گسترده آن‌ها برای هدست های VR مختلف اشاره کرد.
دیوید مک کویین تحلیل گر سایت Strategy Analytics در این باره می‌گوید:
نفوذ و سرایت این تکنولوژی در آمریکا بیشتر از دیگر کشورها است، دلیل آن هم تا حدودی به تعداد زیاد فروشگاه‌هایی که این محصولات را تبلیغ می‌کنند برمیگردد.
این تحلیل گر در جایی دیگر بیان می کند: سامسونگ در حال عرضه کردن تعداد زیادی از گجت‌های پوشیدنی همراه با گوشی های جدید خود است، گوگل هم تعداد زیادی از این گجت‌ها را تاکنون عرضه کرده است، حتی نیویورک تایمز هم مشترکین خود را ترغیب کرده است که از این هدست ها برای برای مشاهده مستندات استفاده کنند.
وی می افزاید: با وجود هجوم شرکت‌های مشتاق در تولید این محصول واقعیت امر این است که رشد استفاده از تکنولوژی واقعیت مجازی در میان عموم مردم آمریکا تدریجی خواهد بود و دلیل آن وجود هدست های ارزان قیمت است. بازار هدست های VR بسیار شبیه بازار اتوموبیل خواهد بود، بسیاری از مردم از خودرو های شرکت های فورد و تویوتا استفاده میکنند، تعداد کمی از آن ها سوار بر پورش می‌شوند و در آخر تعداد انگشت شماری از آن‌ها فراری را انتخاب می‌کنند.
این گزارش به این نکته نیز اشاره میکند که  حدود ۱۸ ماه زمان می برد تا هدست های VR به مانند شبکه استریم نتفیلیکس در خانه ها نفوذ کند.

اخبار بازی ها

اخبار بازی ها

اخبار 1

اخبار بازی ها

دیدگاه‌ها

    ارسال دیدگاه