بهترین اپلیکیشن‌های ماه گذشته

از ویرایش فیلم تا افزایش راندمان کاری

در ماهی که گذشت، بهترین اپلیکیشن‌های پلتفرم‌های مختلف معرفی شده‌اند. در این شماره، با این برنامه‌ها، کارایی و مشخصات آنها آشنا خواهید شد. با دریافت و نصب این اپلیکیشن‌ها روی موبایل‌های هوشمند خود، می‌توانید از قابلیت‌های آنها بهره‌مند شوید.

Bard - Video Assembler

به کمک این اپلیکیشن می‌توانید ویدیوهای مورد نظرتان را به هر صورت که می‌خواهید ويرايش کنید. اپلیکیشن Bard - Video Assembler امکان بریدن قسمت‌هایی از فیلم و نیز میکس آنها را در اختیار شما قرار داده است. برای ویرایش بیشتر فیلم‌ها، می‌توانید مکالمات استفاده‌شده در آن ویدیو را تغییر داده و کلمات خود را جایگزین كنید. درون این برنامه فیلم‌های متعددی برای استفاده وجود دارند. با این وجود در صورت نیاز می‌توانید فیلم‌های خود را درون برنامه آپلود کنید تا هم خود و هم دیگر کاربران برنامه از آن بهره‌مند شوند. اپلیکیشن Bard - Video Assembler به‌صورت رایگان برای سیستم‌عامل اندروید قابل دریافت است.

Meteor - App Speed Test

اگر می‌خواهید از وضعیت اینترنت خود باخبر شوید، اپلیکیشنMeteor - App Speed Test یکی از جدیدترین ابزارها برای انجام این بررسی است. این برنامه میزان سرعت قابل انتظار و نسبی دانلود و آپلود را به شما نشان می‌دهد نه بیشینه سرعت که هر از گاهی اتفاق می‌افتد. این برنامه قادر است پینگ اینترنت و میزان استفاده اپلیکیشن‌های مختلف از اینترنت را نیز محاسبه کند. این اپلیکیشن بدون تبلیغات درون‌برنامه‌ای است و بدون پرداخت هزینه‌ای می‌توانید آن را برای دیوایس‌های اندروید خود دریافت كنيد.

Cornerfly

بعضی موبایل‌ها به شکلی ساخته می‌شوند که گوشه‌هایی گرد دارند، اما با این وجود صفحه‌نمایش آنها به‌صورت گوشه‌دار است. اپلیکیشن Cornerfly در دسترس کاربران قرار دارد تا در صورت تمایل گوشه‌های موجود در صفحه‌نمایش موبایل خود را از بین برده و آنها را به‌صورت منحنی درآورند. این برنامه به‌صورت رایگان و برای موبایل‌های اندروید قابل دریافت است.

Focus Timer Reborn

آیا تا به حال به این فکر کرده‌اید که چه میزان از ساعاتی که مشغول به کاری هستید مفید است؟ برنامه Focus Timer Reborn به این منظور طراحی شده تا ساعات مفید کاری شما و زمان بازدهی آن را محاسبه کند. توسط این برنامه، زمان انجام کار شما، به بخش‌هایی کوچک‌تر تقسیم شده و استراحت‌های کوتاهی در این میان قرار گرفته شده‌اند. پس از اتمام کار زمان استراحت طولانی‌تری خواهید داشت. این سیستم کمک می‌کند تا شما روی کاری که انجام می‌دهید تمرکز کافی داشته و از این طریق راندمان کار خود را افزایش دهید. با دریافت اپلیکیشن Focus Timer Reborn به‌صورت رایگان، برای سیستم‌عامل اندروید می‌توانید وقت خود را به‌خوبی مدیریت کنید.

CREATE - Graphic Design, Vector Art Drawing, Notes

برنامه CREATE یک اپلیکیشن قدرتمند برای طراحی‌های گرافیکی است. به وسیله اشکال و خطوط آنچه را در ذهن دارید پیاده‌سازی کرده و خلاقیت به خرج دهید. توسط این برنامه می‌توانید متن‌هایی با فونت‌های مختلف یا متن‌هایی با فرمت پی‌دی‌اف به کارتان اضافه کنید. امکان چرخاندن اشکال و متون و استفاده از زمینه‌های شفاف در این برنامه برای کاربران در نظر گرفته شده است. با داشتن این برنامه روی اسمارت‌فون خود، در هر زمان که بخواهید می‌توانید به طراحی بپردازید. نتیجه به‌دست‌آمده قابل ذخیره‌سازی است و نیز می‌توانید آنها را در شبکه‌های مجازی با دیگران به‌اشتراک بگذارید. این اپلیکیشن کاربردی به‌صورت رایگان قابل دریافت است و روی آیفون‌ و آی‌پد‌ با iOS نسخه 9 و بالاتر قابل اجرا است.

Remente - Goal Setting, Personal Improvement & Mental Training

ذهن ما همانند بدنمان به تمرین و تقویت نیاز دارد. اپلیکیشن Remente  به این منظور طراحی شده تا علاوه بر تقویت قدرت ذهنی و تفکرتان، شما را در هدف‌گذاری و رسیدن به این هدف‌ها یاری دهد. به کمک این برنامه می‌توانید خواب، استرس و زمانتان را مدیریت کنید. افزایش انگیزه برای رسیدن به اهداف، خلاقیت، افزایش بازدهی، تقویت قدرت تصمیم‌گیری و مواردی این‌چنین را می‌توان از فواید استفاده از برنامه Remente نام برد. این برنامه برای سیستم‌عامل iOS طراحی شده است. در صورت تمایل می‌توانید به‌صورت رایگان این برنامه را دریافت كنيد. با پرداخت ماهانه 99/9 دلار، برای سه ماه 99/22 دلار و برای 12 ماه 99/44 دلار می‌توانید اپلیکیشن را به نسخه پریمیوم ارتقا دهید و از امکانات بیشتری بهره‌مند شوید.