نمايشگر مخصوص بازي ایسوس معرفی شد

ايسوس مانيتور جديد Swift PG258Q را با برند Republic of Gamers به‌طور رسمي معرفي کرد. مانيتور ROG Swift PG258Q از يک پنل 5/24 اينچي با تفکيک‌پذيري FullHD (1920x1080) و نرخ بازسازي تصوير  240 هرتز بهره مي‌برد. اين ميزان از نرخ بازسازي تصوير، بالاترين نرخ در ميان مانيتورهاي موجود در بازار است . فناوري ™ NVIDIA® G-SYNC موجب روان‌تر اجرا شدن حرکت سريع‌ تصاوير و در نهايت تجربه‌اي خوب از صحنه‌هاي سريع و جذاب در بازي مي‌شود.

نمايشگر  ROG Swift PG258Q براي بازي‌هاي eSports  و اکشن طراحي شده‌ است.

در ادامه مشخصات و فناوري‌هاي موجود در اين مانيتور به‌طور مختصر تشريح مي‌شود.

همان‌طور که گفته شد، پنل مانيتور ROG Swift PG258Q داراي نرخ بازسازي تصوير 240 هرتز (بدون اورکلاک و هرگونه دستکاري) است که اين مقدار دو برابر پنل‌هاي مرسوم و نسبتا سريع 120 هرتزي است. در نتيجه، تصاوير با نرمي هرچه تمام‌تر و بدون لك و تارشدگي نمايش داده مي‌شوند. اين ويژگي باعث برتري گيمرها در بازي‌هاي شوتر اول شخص، ريسينگ، استراتژيک و ورزشي مي‌شود. همچنين فناوري NVIDIA G-SYNC  هم به کمک اين مانيتور آمده و از هرگونه اختلال در تصوير جلوگيري مي‌کند. به واسطه درگاه Display Port تعبيه‌شده در اين مانيتور، مي‌توان به نرخ بازسازي تصوير بسيار بالا 240 هرتز در تفکيک‌پذيري FullHD دست يافت. اين مقدار با استفاده از درگاه HDMI به 60 هرتز محدود مي‌شود.

 ROG Swift PG258Q طراحي خشن و در عين حال زيبايي دارد. شدت روشنايي لوگو ROG  زير پايه مانيتور به‌راحتي قابل تغيير است و طراحي Frameless پنل باعث شده اين مانيتور براي چينش‌هاي چندگانه هم مناسب باشد.

علاوه بر اين، ايسوس از فناوري GamePlus در اين نمايشگر استفاده کرده که امکانات بسيار زيادي را در اختيار گيمر قرار مي‌دهد. براي مثال، نمايش نرخ فريم بازي‌ها تنها با فشار يک کليد، تايمر و تنظيم‌کننده صفحه‌نمايش براي چينش‌هاي چندگانه، تنها بخشي از قابليت‌هاي اين فناوري هستند.

همچنين فناوري ايسوس GameVisual هم در اين مانيتور حضور دارد. با استفاده از اين فناوري مي‌توان شش جلوه مختلف (Racing, RTS/RPG, FPS, Scenery, Cinema, sRGB) را براي بازي‌ها و موقعيت‌هاي گوناگون تنظيم کرد. اين قابليت از طريق جوي‌استيک پنج طرفه (پشت مانيتور) و همچنين در منوي ستينگ قابل دسترسي است.

دوربین جوان‌پسند

اخبار برگزیده

دیدگاه‌ها

    ارسال دیدگاه