شبکه های اجتماعی زیر ذره بین

از مشکلات اهوازی‌ها تا انتقادهاي علي کريمي

شبکه های اجتماعی زیر ذره بین

«اهواز هوا ندارد». در طول هفته گذشته اين سه کلمه در ميان بسياري از کاربران شبکه‌هاي اجتماعي ردوبدل شده است. از فوتباليست‌هاي تيم فوتبال پرسپوليس مانند حسيني و ماهيني گرفته تا رامبد جوان مجري خندوانه در صفحات شبکه‌هاي اجتماعي خود به مشکلات مردم اهواز پرداختند. هجوم مداوم ريزگردها به خوزستان که اين روزها با قطعي برق و آب مردم اين منطقه نيز همراه شده، موج دنباله‌داري از همدردي با مردم خوزستان و البته اعتراض‌ها به مسوولان را برانگيخته است.

در اين ميان اما اعتراض علي کريمي، پيشکسوت فوتبال به معصومه ابتکار و رییس جمهور بيشتر از ساير مطالب در شبکه‌هاي اجتماعي مورد توجه کاربران قرار گرفت.

اوايل هفته گذشته، کريمي در پستي اينستاگرامي خطاب به معصومه ابتکار، رييس سازمان محيط زيست گفته بود که اگر نمي‌تواند کاري براي مردم بکند استعفا بدهد و برود.

شماره 8 سابق تيم ملي فوتبال ايران البته همچنان پيگير مشکلات پيش‌آمده براي مردم خوزستان بود. وي همچنين در زير يکي از پست‌هاي حسن روحاني، رييس‌جمهور انتقادهايي را درخصوص وضعيت اهواز و رسيدگي نکردن معصومه ابتکار به مشکلات مردم خوزستان مطرح کرد و خواستار تجديد نظر رييس‌جمهور درباره حضور وی در این سمت شد.

خلبان زن ایرانی تیتر یک شبکه‌های اجتماعی

شبکه های اجتماعی زیر ذره بین

در هفته گذشته خبر اضافه شدن یک خانم به جمع خلبانان کشور در شبکه‌های اجتماعی خبرساز شد. آنطور که در شبکه‌های اجتماعی آمده "شهرزاد شمس" ابتدا به عنوان کمک‌خلبان هواپیمای Fokker F100 وارد خطوط هوایی کشور ایران شد و پس از مدتی به عنوان اولین خلبان زن بعد از انقلاب در خطوط هواپیمایی ایران مشغول به کار شد. پرواز این بانوی خلبان در شبکه‌های اجتماعی بازتاب بسیار گسترده‌ای داشته و گفته می‌شود وقتی که او در یکی از پروازها هنگام برخاستن هواپیما نام خود را به مسافران اعلام کرده بسیاری از آنها از این که یک بانوی زن کاپیتان پرواز است تعجب کرده‌اند و البته برخی نیز وی را ستوده‌اند. در شبکه‌های اجتماعی نیز واکنش‌ها به این خلبان زن متفاوت بوده و برخی این اتفاق را غرور‌آفرین دانسته و در مقابل برخی نیز مخالف حضور کاپیتان خانم بودند و همین موضوع به محل بحث کاربران تبدیل شده است.

10 سال پیش در چنین هفته‌ای

10 سال پيش در چنين هفته‌اي

دیدگاه‌ها

    ارسال دیدگاه