DSL-AC88U؛ مودم‌روتر سريع و سازگار

ايسوس از سريع‌ترين مودم‌روتر دوباند خود که از پرسرعت‌ترين پروتکل‌هاي DSL با نام G.Fast است، رونمايي کرد. اين مودم‌روتر که از استاندارد بي‌سيم AC3100 بهره مي‌برد، با نام DSL-AC88U عرضه مي‌شود و از تمامي استاندارد‌هاي موجود VDS/ADSL نيز پشتيباني مي‌کند.

ايسوس اين بار محصولي متمايز از ديگر مودم‌هاي خود طراحي و توليد کرده است. فناوريBroadcom® NitroQAM™ در محيط Wi-Fi سرعتي 5/1 برابري نسبت به گيرنده‌هاي رايج 4x4 مهيا مي‌کند که به کاربر امکان دستيابي به سرعت 2167 مگابيت بر ثانيه در باند پنج گيگاهرتز و 1000 مگابيت بر ثانيه در باند 4/2 گيگاهرتز به ارمغان مي‌آورد که ترکيب اين دو باند از شبکه پهناي باند 3167 مگابيت بر ثانيه خواهد بود. فناوري Broadcom® NitroQAM™ در واقع با بهبود بخشيدن 25 درصدي گيرنده Wi-Fi، شبکه‌اي ايده‌آل براي بازي بدون وقفه و پخش محتواي 4K مهيا مي‌سازد.

DSL-AC88U ايسوس از آخرين پروتکل مبتني بر DSL يعني G.fast بهره مي‌برد. اين پروتکل 18 برابر نسبت به VDSL2 و 5/4 برابر نسبت به Vplus سريع‌تر است؛ اگرچه اين سازگاري صرفا محدود به G.fast نمي‌شود و با پروتکل‌هاي موجود مانند ADSL، ADSL2/2+ و VDSL2 نيز سازگار است. همچنين DSL-AC88U با ارتباطات بر پايه اترنت (WAN) نيز سازگار است و شما مي‌توانيد با ارتقاي سرويس ISP از اين مودم‌روتر کماکان استفاده کنيد.

براي محافظت از اعضاي جوان خانواده، براي اعمال محدوديت‌هاي خاص دسترسي به سايت‌ها، نرم‌افزارها و ارتباطات خاص، DSL-AC88U ايسوس داراي يک پنل کامل و ساده مديريتي براي والدين است و شما مي‌توانيد به‌سادگي تمامي دسترسي‌ها و حتي ميزان زمان استفاده از اينترنت و شبکه را با محدوديت‌هاي دلخواه در شبکه داخلي اعمال کنيد. همچنين دسترسي‌هاي مورد نياز به اينترنت ميهمان و راهکار امنيتي AiProtection ايسوس در DSL-AC88U مانند ديگر روتر‌هاي حرفه‌اي ايسوس وجود دارد.

اخبار

لنز کم‌صدا و سریع

دیدگاه‌ها

    ارسال دیدگاه