سال نو، دکوراسيون نو

در ماه‌هاي پاياني سال قرار داريم و اندک اندک به استقبال سال نو مي‌رويم. خانه‌ها را غبارروبي مي‌كنيم، وسايل نو مي‌خريم يا قديمي‌ها را به سبكي نو مي‌چينيم. به اين مناسبت موضوع اپليکيشن‌هاي اين هفته را به دکوراسيون منزل اختصاص داده‌ايم و برنامه‌هايي براي سهولت در انجام اين کار معرفي کرده‌ايم.

Home Design 3D GOLD

اگر بخواهيد خانه خود را طراحي کنيد و چيدمان آن را تغيير دهيد، برنامه Home Design 3D GOLD يکي از بهترين گزينه‌هاي پيش روي شما است. با اين برنامه به‌صورت دوبعدي و سه‌بعدي مي‌توانيد به طراحي دکوراسيون رويايي خود براي منزلتان بپردازيد. از قابليت‌هاي برنامه مي‌توان به طراحي داخل و خارج منزل، تغيير ارتفاع و ضخامت ديوار‌ها و نيز افزودن در و پنجره به طرح را نام برد. با استفاده از وسايل موجود در برنامه مي‌توانيد خانه طراحي‌شده را به هر سبک دلخواه بچينيد. قابليت کپي اجسام براي بالا بردن سرعت و نيز امکان تغيير رنگ، اندازه و جايگاه وسايل وجود دارد. يک ويژگي بسيار کاربردي برنامه، قطب‌نمايي است که تابش نور را در اوقات مختلف برايتان تعيين مي‌کند. طراحي‌هاي خود را مي‌توانيد با افرادي که از اين برنامه استفاده مي‌کنند، به‌اشتراک بگذاريد. درون برنامه قسمتي براي آشنايي با نحوه کار اپليکيشن وجود دارد تا کاربران با مراجعه به آن بتوانند به‌راحتي از برنامه بهره‌مند شوند. براي استفاده از امکانات اين برنامه نيازي به اتصال به اينترنت وجود ندارد. اپليکيشن Home Design 3D GOLD به مبلغ 99/9 دلار به‌فروش مي‌رسد و روي دستگاه‌هايي با سيستم‌عامل‌هاي iOS و اندرويد قابل اجرا است.

Curate App

موضوعي که در تغيير دکوراسيون و چيدمان وجود دارد، اين است که بدانيم نتيجه چگونه خواهد شد. تا به حال پيش آمده که بخواهيد بدانيد يک تابلو نقاشي يا يک اثر هنري روي هر يک از ديوار‌هاي منزلتان چگونه جلوه مي‌کند؟ يکي از اپليکيشن‌هايي که در اين زمينه شما را ياري خواهد داد، Curate App است. با اين برنامه مي‌توانيد با تهيه تصويري از ديوار مورد نظر، تابلو دلخواهتان را به‌صورت مجازي، نصب شده روي ديوار تماشا کنيد. همچنين امکان دستيابي به آثار برجسته هنرمندان نامي از طريق اين برنامه وجود دارد. برنامه Curate App براي سيستم‌عامل‌هاي اندرويد و iOS به‌صورت رايگان طراحي شده و در دسترس است و علاقه‌مندان به هنر مي‌توانند از قابليت‌هاي آن بهره‌مند شوند.

MagicPlan

يکي ديگر از برنامه‌هايي که براي طراحي نقشه خانه و محل کار مورد استفاده قرار مي‌گيرد، MagicPlan است. کافي است عکسي از محيط مورد نظر تهيه و در برنامه وارد کنيد تا MagicPlan، پلان کف را برايتان طراحي کند. از آنجا که اندازه هر قسمت را تشخيص داده و نشان مي‌دهد، مي‌توانيد دقيقا بدانيد که چه وسيله‌اي براي محل مورد نظر مناسب است. شما به‌دلخواه مي‌توانيد اشيا و عکس‌هاي متفاوت را به پلان به‌دست‌آمده بيفزاييد. البته براي دسترسي به اشيا بايد مبلغي را به‌صورت درون‌برنامه‌اي پرداخت کنيد. اين برنامه براي سيستم‌عامل اندرويد و iOS طراحي شده و به‌صورت رايگان قابل دريافت است.

BrightNest

کارهاي خانه از جمله ايجاد تغييرات و تعويض چيدمان، نيازمند برنامه‌ريزي درست و مشخص کردن مراحل کار است تا بدون از قلم افتادن نکته‌اي، کار دقيق و به‌درستي پيش رود. به کمک دستورالعمل‌هاي آساني که برنامه BrightNest در اختيارتان قرار مي‌دهد، کارهاي خانه، از تميز کردن ساده گرفته تا تعميرات اساسي و تغيير چيدمان را بسيار آسان خواهيد يافت. اين اپليکيشن شامل يک حساب کاربري مي‌شود که به‌صورت رايگان قابل استفاده است و در آن پروفايلي مخصوص اهداف شخصي شما از جمله پس‌انداز پول، کاهش به‌هم‌ريختگي، نامنظمي و نيز ويژگي‌هاي اساسي براي يک چيدمان خوب وجود دارد. ويژگي قابل ذکر و قابليت کاربردي اين برنامه، استفاده از يک يادآور است براي آنکه کارها مرحله به مرحله يادآوري شوند و نكته‌اي فراموش نشود. اين برنامه کاربردي را مي‌توانيد بدون پرداخت هزينه‌اي براي ديوايس‌هايي با سيستم‌عامل‌هاي اندرويد و iOS دريافت کنيد و از آن در تغيير دکوراسيون و ديگر کارهاي خانه بهره‌مند شويد.

نقد و بررسی بازی