اپلیکیشن‌هایی برای دوستداران خودرو

قابلیت موبایل‌های هوشمند، بسیار بیشتر از استفاده روزمره‌مان از آنها است. اپلیکیشن‌هایی که روی اسمارت‌فون‌ها اجرا می‌شوند، دنیای وسیعی از امکانات را در برابر کاربران قرار می‌دهند. در این شماره، برنامه‌هایی معرفی کرده‌ایم که می‌توانید برای خرید خودرو، فیلم‌برداری از مسیر و پارک کردن خودرو از آنها بهره‌مند شوید.
CarBuzz - Daily Car News and Reviews
CarBuzz، یکی از برنامه‌هایی است که برای علاقه‌مندان به خودرو طراحی شده و دوستداران ماشین از داشتن این برنامه لذت خواهند برد. این برنامه اطلاعات کافی از دنیای خودرو را در اختیار شما قرار میدهد. با داشتن این اپلیکیشن به‌سرعت از ورود انواع خودرو به بازار و ویژگی‌های آنها باخبر خواهید شد. نمایش عکس‌هایی با کیفیت بالا، مرور اخبار مربوط به خودرو، پیش‌نمایش محصولات و مواردی از این قبیل از دیگر امکانات برنامه به‌شمار می‌آیند. اپلیکیشن  CarBuzz برای سیستم‌عامل‌های اندروید و iOS به‌صورت رایگان موجود است.
Hemmings
Hemmings، برنامه‌ای مخصوص علاقه‌مندان به خودروهای قدیمی است. در این برنامه می‌توانید هزاران خودرو با ویژگی‌های مختلف را جست‌وجو کرده و به گالری وسیع عکس‌های آن دست یابید. در صورت تمایل می‌توانید از مشخصات فنی و قیمت آنها نیز باخبر شوید. نوشته‌های متعددی در این زمینه وجود دارند که می‌توانید پس از خواندنشان نظر خود را زیر آنها درج کنید یا با دیگران به‌اشتراک بگذارید. اپلیکیشن Hemmings به‌صورت رایگان در دسترس است و روی دستگاه‌هایی با سیستم‌عامل‌های اندروید و iOS به‌خوبی اجرا می‌شود.
ParkingAssistant
این اپلیکیشن قادر نیست ماشین شما را برایتان پارک کند، اما قابلیت‌هایی دارد که در این زمینه بسیار کارآمد است. اگر جزو افرادی هستید که جای پارک خودروی خود را فراموش می‌کنید، این برنامه را حتما دریافت کنید تا زمان و محلی که ماشینتان را پارک کرده‌اید به خاطر بسپارد. برای برگشت از هر کجا به سمت خودرو، مسیر پیاده‌روی و زمان مناسب برای رسیدن به ماشین را تخمین می‌زند. این تخمین زمان بر اساس سرعت معمولی راه‌رفتن شما محاسبه می‌شود. با داشتن اپلیکیشن معرفی‌شده، بدون نگرانی برای تمام‌شدن زمان مجاز پارک و اینکه به‌موقع به خودرو می‌رسید یا نه، به خرید، تفریح و فعالیت‌های دیگر بپردازید و این نگرانی‌ها را به ParkingAssistant بسپارید. این برنامه را می‌توانید به‌صورت رایگان برای سیستم‌عامل iOS دریافت كنید و از مزایای آن بهره‌مند شوید.
Carcorder
با داشتن این برنامه، می‌توانید از مسیر خود، درون خودرو، فیلم‌برداری کنید. برنامه Carcorder دارای دو نسخه رایگان و ویژه است. همانند بسیاری از برنامه‌ها، نسخه رایگان محدودیت‌ها و نسخه ویژه قابلیت‌های بیشتری دارد. در نسخه رایگان یک تا سه دقیقه می‌توانید فیلم‌برداری کرده و نهایتا یک گیگابایت از حافظه در اختیارتان قرار دارد. این در حالی است که با نسخه ویژه، مدت زمان بیشتری قادر به فیلم‌برداری هستید و می‌توانید امکان ضبط صدا را فعال یا غیرفعال كنید. اگر در حین فیلم‌برداری کسی با شما تماس بگیرد یا از برنامه خارج شوید، فیلم تهیه‌شده به‌صورت خودکار ذخیره خواهد شد. فیلم تهیه‌شده را می‌توانید مجدد پخش کرده و از قسمت‌های مورد علاقه‌تان عکس‌برداری کنید. از دیگر قابلیت‌های برنامه، نمایش مسیر روی نقشه، کمترین و بیشترین حد سرعت و میانگین آن را به شما نشان می‌دهد. این برنامه در محیطی ساده و قابل درک، اطلاعات مفید دیگری مانند فاصله میان مبدا و مقصد را در اختیار کاربران قرار می‌دهد. اپلیکیشن Carcorder  برای سیستم‌عامل ios طراحی شده و نسخه ویژه آن به قیمت 99/1 دلار به‌فروش می‌رسد.
Edmunds - New & Used Cars Search
این برنامه شما را در خرید خودرو یاری دهد تا با درنظرگرفتن شرایط، بهترین انتخاب را داشته باشید. با این برنامه می‌توانید پس از خواندن نقد دیگران، بهترین خودرو در محل زندگی خود را بیابید و نیز امکان مقایسه قیمت‌ها را در اختیار شما قرار داده است. اطلاعات به‌دست‌آمده ذخیره شده و در هر زمان قابل دسترسی هستند. اپلیکیشن Edmunds قادر است شما را با خودروهای در حال فروش در نزدیکی‌تان، رنگ‌های آنها، تصاویر، مشخصات و قیمت آنها آشنا كند. این برنامه را می‌توانید برای سیستم‌عامل ios بدون پرداخت هزینه‌ای دریافت كنید.

دیدگاه‌ها

    ارسال دیدگاه