ادامه گلایه‌های مردم از شارژخوری

کم‌شدن ناگهانی و خودکار شارژ تلفن‌های همراه اعتباری مدت‌هاست که گلایه میلیون‌ها نفر مشترک این تلفن‌ها را به‌دنبال داشته است. این مشکلی است که گریبان دارندگان تلفن‌های اعتباری به خصوص یکی از اپراتورهای کشور را گرفته است و در بسیاری از موارد از پریدن ناگهانی شارژ خود ابراز گلایه و شگفتی می‌کنند. شاید تعداد کمی از کاربران موبایل در هیاهوی مشغله‌های روزمره اصلا متوجه کم‌فروشی و پریدن شارژ خود نشوند، اما گزارش‌های مردمی حاکی است که بسیاری از کاربران از کم شدن شارژ تلفن و پریدن ناگهانی آن گلایه دارند.

کم شدن خودکار شارژ تلفن‌های همراه که با همه‌گیر شدن نسل جدید تلفن‌های هوشمند بیشتر هم شده، کاسه صبر بسیاری از دارندگان تلفن همراه اعتباری را درکشور لبریز کرده و مشترکان می‌پرسند چرا شرکت‌های تلفن همراه که انواع تبلیغات رنگارنگ را برای جذب مشتری به خورد مردم می‌دهند، برای جلوگیری از کم شدن خودکار شارژ تلفن‌ها، اطلاع‌رسانی دقیق نمی‌کنند.

آب رفتن شارژ تلفن‌های همراه مشکل بزرگی است که گریبان مشترکان خطوط همراه اعتباری را گرفته و موجب شده تا در کوتاه‌ترین زمان شارژهای آنها غیب شود و همین امر اطمینان آنها را به عملکرد اپراتورهای همراه نیز کم کرده است. برخی از این افراد به‌خاطر اینکه شارژ تلفن‌شان کسر نشود، از این خطوط استفاده نمی‌کنند ولی چنانچه پس از مدت تعیین‌شده توسط اپراتورها از تلفن همراه خود استفاده نکنند، متوجه قطع شدن آن می‌شوند که این مساله نیز خود مشکلی به مشکلاتشان اضافه می‌کند.

البته کم‌شدن ناگهانی و خودکار شارژ تلفن همراه منحصر به سال 96 نبوده و چند سال است که کاربران از این اجحاف و حق‌کشی و تضییع حقوق‌شان گلایه دارند. هربار هم مدیران اپراتورها توجیهاتی همچون به‌روزرسانی خودکار تلفن‌های همراه هوشمند یا استفاده ناخواسته از سرویس‌هایی که باعث کم شدن اعتبار و شارژ تلفن همراه می‌شود را ارایه می‌کنند، اما به‌نظر می‌رسد هیچ‌کدام نتوانسته‌اند مردم را قانع کنند.

دیدگاه‌ها

    ارسال دیدگاه