انتخاب تتل به عنوان سفیر ویژه IT

من جدیدا با بررسی اخبار رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی و پیام‌رسان‌های موبایلی دوباره به یک سری کشفیات و شهود جدید دست پیدا کردم.
مثلا متوجه شدم این روزها اخبار یه خواننده زیرزمینی و هر حرکتی که می‌کنه مثل بمب توی رسانه‌ها دست به دست می‌چرخه و حتی از بعضی اخبار مشکلات و فسادها هم انعکاس بیشتری پیدا می‌کنه و من حیرون و سرگردون موندم که خب که چی بشه مثلا الان تتل چی گفت، چی خورد، کجا رفت، چی پوشید یا الان اومده بیرون. خب این چه دخلی به حال مردم و کشور داره آخه؟
بعد با خودم گفتم آق فری بدبینی رو بذار کنار و به جنبه‌های مثبت قضیه فکر کن. به ما چه که چرا و چطوری اخبار تتل و تتل‌ها دست به دست عین طوفان همه جا می‌پیچه، تو فقط فکر کن اگه مثلا تتل به حوزه ‌IT علاقه داشت چه‌ها که نمی‌شد.
مثلا روی عرشه یه ناو یه آهنگ راجع‌به فواید آی‌تی می‌خوند و از صبح تا شب توی تلویزیون پخش می‌شد. یا یه مطلب کوچیک تو صفحات اجتماعیش میذاشت که فلان سامانه که کار مردم بهش وابسته هست، لنگ شده و خوابیده، میلیون‌ها لایک می‌گرفت و کل ایران متوجه مشکل می‌شدن.
یا مثلا فکرش رو بکنید تتل شخصا پیگیر سرنوشت چند تا پروژه IT تو کشور می‌شد. اونوقت خبرش مثل توپ صدا می‌کرد و از همه طرف میو‌مدن ببینن، چی ذهن آقا تتل رو به هم ریخته. بعد هم هواداراش تهدید می‌کردن اگه تا سه روز دیگه از دل آقا تتل ما درآوردین که هیچ وگرنه می‌دونیم خودمون چیکارتون کنیم. و اون مشکل هم سه سوته حل می‌شد.
تازه فکرش رو بکنید تو خارج از ایران هم موضوع کلی سر و صدا به پا می‌کرد و یه سری از خارج هم دست به کار می‌شدن، من شنیدم تو کانالای اون ور آبی هم حساب ویژه‌ای روی ایشون باز شده و آثار فاخرشون شبانه‌روز در حال پخش هست. خلاصه هر چی بیشتر دقت کنید می‌بینید پتانسیل‌های زیادی در این شخص جمع شده که به تنهایی ضریب نفوذش رو از چندین رسانه و مسوول اجرای طرح‌ها بیشتر کرده.
من حالا میخام یه پیشنهادی به مسوولان ICT بدم. می‌گم یه دیداری با این بنده خدا داشته باشید و بازتابشو تو رسانه‌ها ببینید. اگه خوب بود تتل رو بکنید سفیر ویژه IT و مثل اونور آبی‌ها از ظرفیت بالای ایشون استفاده بشه.
مثلا نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال شنیدم امسال دوبار برگزار شد و خیلی‌ها اصلا در جریان نمایشگاه قرار نگرفتن. حالا شما فرض کن آقا تتل یه عکس از دمپایی و شست پای خودشون بگیرن و زیرش بنویسن من و انگشت پام همین الان یهویی تو نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال! اونوقت بیاید ببینید جای سوزن انداختن پیدا میشه یا نه؟!
اینم یه پیشنهاد خوب و کاربردی، هر کی خوشش اومد لایک قشنگه رو بندازه پای این مطلب.
عزت زیاد
آق فری

پاییز هم بهاری دگر است

10 سال پیش در چنین هفته ای

كمپین حمایت از رشت

كارآفرینی دیجیتالی

دیدگاه‌ها

    ارسال دیدگاه