حرکت اسپیرو بر خلاف جریان بازار کامپیوتر

سال کاری جدید بسیار پرتلاطم و پرتنش آغاز شد، افزایش ناگهانی قیمت ارز هیجان بازار اول سال را بی‌رمق کرد به‌طوری که بسیاری از شرکت‌ها در حوزه‌های مختلف به سرعت عکس‌العمل نشان دادند و با افزایش قیمت یا جلوگیری از فروش کالا به مقابله با آن رفتند؛ اما ظاهرا شرکت اسپیرو بدون تغییری در روند فروش، سال جدید را بدون تنش آغاز کرد.

حرکت اسپیرو بر خلاف جریان بازار کامپیوتر

به گفته سهیل ترکان، مدیرعامل شرکت مروارید اسپیرو، این شرکت امسال نه تنها برنامه‌ای مقاومتی نخواهد داشت بلکه در دو فاز توسعه محصول با هدف تنوع افقی و عمودی پیش خواهد رفت.

به همین منظور روز چهارشنبه هفته قبل در مراسم اسپیرو شاهد دورهمی نمایندگان این مجموعه بودیم که مدعوین با تِم غیررسمی در فضای مراسم که به‌صورت بخش‌هایی متفاوت جهت سرگرمی آنان طراحی شده بود در گروه‌های مختلف با یکدیگر به رقابت پرداختند.

تمام مسابقات و سرگرمی‌های برگزار شده با هدف معرفی یکی از ویژگی‌های منحصربه‌فرد محصولات تحت پوشش این شرکت طراحی شده بود و در نهایت برندگان در هر بخش در قسمت معرفی محصولات گیمینگ با سمیلاتور اتومبیلرانی به رقابت نشستند.

در طول این مراسم اسپیکر‌های بلوتوث آلتیمیت ایرز، پرزنتز اسپات‌لایت لاجیتک، موشواره MX Master 2S و ... مسابقاتی همچون پرتاب اسپیکر، پرتاب دارت، زدن پنالتی و ... از جمله بخش‌هایی بود که مدعوین را سرگرم کرد.

بخش اول حضور نمایندگان با پرتاب توپ به اسپیکرها برگزار شد و شرکت‌کنندگان براساس تعداد اسپیکری که در حوضچه آب می‌انداختند امتیاز می‌گرفتند. طراحی این بازی جهت نمایش ضد ضربه و ضدآب بودن اسپیکر بلوتوث‌های آلتیمیت ایرز انجام شده بود.

بخش دوم پرتاب دارت بود و هدف از این قسمت نمایش دقت و DPI بالای ماوس لاجیتک، مدل MX Master 2S بود.

بخش سوم اما شوت کردن توپ به سمت دروازه و گذراندن توپ از سوراخ‌های مشخص شده بود و این بازی برای نمایش ویژگی پرزنتر اسپات لایت، امکان های‌لایت تصویر و بزرگنمایی آن طرح‌ریزی شده بود.

دروغ بزرگ «كليك كن؛ ميليونر شو»

افسون اینستاگرامی مناظر

قمار علنی شد

دیدگاه‌ها

    ارسال دیدگاه