تفاهم همراه ‌اول و شرکت گاز برای هوشمندسازی کنتورها

همراه ‌اول و شرکت ملی گاز ایران براي هوشمندسازی کنتورهای گاز کشور بر بستر اینترنت چیزها، تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند.

اپراتور اول به‌منظور فراهم‌‌سازي بستر مناسب براي هوشمندسازي کشور، در حال توسعه بزرگ‌ترين زيرساخت نرم‌افزاري و همچنين پلتفرم لازم براي پياده‌‌سازي اينترنت چیزها و شبکه‌‌هاي کم‌‌مصرف با پوشش گستردهLPWAN  در کشور است.

یکی از این راهکارها استفاده از کنتورهايی است که به‌صورت روزافزون در سراسر دنيا مورد استفاده صنايع مربوط به انرژي قرار گرفته‌ است. اين کنتورها با هزينه کاملا به‌صرفه، امکان جمع‌آوري و انتقال داده‌هاي مربوط به مصرف هر واحد را بر بستر ارتباطات همراه فراهم آورده است.

با اجرای این طرح ملی و بهینه‌سازی الگوهای مصرف، کمک شایانی به امکان کاهش هزینه‌‏های مصرفی و مديريت هرچه‌ بهتر محيط پيرامون برای شرکت‌ها و خانوارها می‌شود.

خبر دیگر از اپراتور اول اینکه همزمان با هفدهمین کنوانسیون جهانی راهنمایان گردشگری، تورلیدرهای برتر جهان با سیم‌کارت گردشگر همراه‌اول در ایران حضور دارند.

مراسم افتتاحیه هفدهمین کنوانسیون جهانی راهنمایان گردشگری، صبح روز شنبه ۹ بهمن‌ماه با حضور ریاست‌جمهوري کشورمان در سالن اجلاس سران برگزار شد.

۳۵۰ راهنمای گردشگری از ۵۰ کشور در هفدهمین کنوانسیون جهانی راهنمایان گردشگری به مدت ۹ روز در ایران حضور دارند و اپراتور اول با توجه به همکاری با سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، با سیم‌کارت گردشگری به ارایه خدمات مبتنی بر موبایل به گردشگران می‌پردازد.

بر اساس این گزارش، سال گذشته بنا به توافق راهبردی که ميان اپراتور اول و سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری انجام شد، سیم‌کارتی با عنوان «سیم‌کارت گردشگر» برای رفاه حال گردشگران و پاسخگویی به نیازهای آنان طراحی شد و در مراسم گرامیداشت روز جهانی گردشگری که جمعی از مدیران ارشد دولت در آن حضور داشتند، از آن رونمایی شد.

هفدهمین دوره کنوانسیون امسال با شعار «ایران؛ مردمانی مهربان با آغوش باز، فرهنگی کهن و پررمز و راز» در ایران در حال برگزاری است. ایجاد ارتباط میان صنعت گردشگری کشورهای عضو و ارتقای دانش و اخلاق حرفه‌ای مرتبط بر‌اساس استانداردهای روز از مهم‌ترین اهداف این کنوانسیون است.

توقف تصمیم اشتباه نعمت‌زاده

تقریبا هیچ!

دیدگاه‌ها

    ارسال دیدگاه