شبکه های اجتماعی زیر ذره بین

صعود خوزستاني‌ها و مازندراني‌ها به ليگ برتر

شبکه های اجتماعی زیر ذره بین

هفته گذشته صعود دو تيم دسته يكي نساجي مازندران و نفت مسجد سليمان به ليگ برتر به يكي از داغ‌ترين مباحث شبكه‌هاي اجتماعي در كشور تبديل شد. كاربران خوزستاني با به‌اشتراك گذاشتن تصاوير قهرماني تيم نفت مسجد سليمان به ابراز خوشحالي پرداختند و حضور چهار تيم خوزستاني در ليگ برتر را نشان استعداد تمام‌نشدني فوتبال در خوزستان دانستند.

از سوي ديگر قائم‌شهري‌ها نيز در شبكه‌هاي اجتماعي براي صعود دراماتيك تيمشان سنگ تمام گذاشتند و از عباس‌زاده، مهاجم اين تيم كه به خاطر كمك به تيمش قيد حضور در تيم ليگ برتري سايپا را زده و به نساجي رفته بود با انتشار پيام‌هايي تشكر كردند.

نتايج خيره‌كننده جوادنكونام، مربي تيم نساجي و ساير مربيان اين تيم نيز باعث شده بود تا فوتبالي‌ها به تعريف و تمجيد از كادر مربيگيري اين تيم بپردازند. كمي آن‌سوتر از قائم‌شهر اما طرفداران بابلي تيم خونه‌به‌خونه به نتيجه رقم خورده در بازي نساجي و راه‌آهن اعتراض داشتند و معتقد بودند كه تباني صورت گرفته است.

 آن‌طور كه در شبكه‌هاي اجتماعي و اخبار رسمي آمده، مديرعامل تيم خونه‌به‌خونه در اعتراض به همين موضوع از حضور در فينال جام حذفي ليگ برتر فوتبال ايران انصراف داده است.

دعوت مبارز ايراني به مبارزه با عربستاني‌ها

شبکه های اجتماعی زیر ذره بین

هفته گذشته انتشار فيلمي در رشته کشتی کچ که در جریان آن دو فرد ایرانی- آمریکایی با حضور روی رینگ مبارزه در جده برابر چهار کشتی‌کچ‌کار عربستانی، به حالتی تمسخرآمیز و با پرچم ایران مورد ضرب و شتم قرار گرفتند باعث ابراز ناراحتي و انزجار كاربران ايراني از اين حركت شد.

چيزي نگذشت كه امير‌ علي‌اكبري، قهرمان سنگين وزن ورزش‌ رزمي تركيبي-MMA- به اين موضوع واكنش نشان داد. وي پستي در صفحه شخصي اينستاگرامش منتشر كرده و در زير آن با تگ كردن بلندمرتبه‌ترين مقامات عربستان از جمله بن‌سلمان اعلام كرد كه آمادگي دارد تا با ورزشكاران عربستاني كه اين اقدام را انجام داده‌اند در هر كجاي دنيا مسابقه داده و آنها را شكست دهد.

اين حركت علي‌اكبري با حمايت گسترده كاربران ايراني در فضاي مجازي مواجه شده و باعث شده تا موجي از همدلي در بين ايرانيان در شبكه‌هاي اجتماعي شكل بگيرد و بسياري از كاربران از اين اقدام قهرمانشان تقدير كنند.

گلکسی S9؛ معجون قدرت و ظرافت

کارمان تمام است

هواشناسی(ای‌تی‌اف)

10 سال پيش در چنين هفته‌اي

دیدگاه‌ها

    ارسال دیدگاه