تخفیف های ویژه رایتل در الکامپ کرمانشاه و البرز

رایتل هدایای ویژه خود را به مناسبت برگزاری نمایشگاه‌های الکامپ استان کرمانشاه و البرز معرفی کرد.

به گزارش روابط عمومی رایتل، نمایشگاه الکامپ استان کرمانشاه 5 تا 8 بهمن‌ماه در محل برگزاری نمایشگاه‌های کرمانشاه و نمایشگاه الکامپ استان البرز در همین بازه زمانی در محل برگزاری نمایشگاه‌های کرج با حمایت رایتل برگزار شد. به همین مناسبت شرکت خدمات ارتباطی رایتل هدایا و تخفیف­های ویژه­ای برای بازدیدکنندگان از این نمایشگاه در نظر گرفت.

در مدت برگزاری این نمایشگاه سیم­کارت اعتباری به همراه بسته آغازین با 75 درصد تخفیف به قیمت پنج هزار تومان در محل نمایشگاه عرضه شد.

در این طرح، متقاضیان می‌توانند علاوه بر دریافت سیم‌کارت اعتباری، از یک گیگابایت اینترنت و 10 هزار دقیقه مکالمه و پیامک درون شبکه به مدت 30 روز و همچنین دریافت سیم‌کارت اعتباری یا دیتای هدیه نیز بهره‌مند شوند.

علاوه بر این، سیم­کارت‌های دیتای رایتل در نمایشگاه، به همراه بسته‌های متنوع با تخفیف 50 درصدی ارایه شدند.

همچنین در این نمایشگاه مشترکان سیم­کارت­های دایمی، اعتباری و دیتاي رایتل  نسبت به خرید بسته­های مصرفی شش ماهه و یک ساله اقدام کردند. این بسته ها حداکثر با 40 درصد تخفیف و از قیمت 66 هزار تا 160 هزار تومان به مشترکان حاضر در نمایشگاه ارایه شد.

شايان ذکر است، بسته‌های مصرفی ارایه‌شده در طرح حاضر تنها در بازه زمانی برگزاری نمایشگاه و در صورت حضور مشترک رایتل در محل برگزاری نمایشگاه قابل خرید و فعال­سازی است.