معرفی مجموعه جدید تجهیزات گیمینگ ایسوس

شرکت ایسوس، مجموعه‌ای جدید از سری تجهیزات گیمینگ Cerberus را معرفی کرد. این سری جدید که با رنگ سفید عرضه می‌شود، از لحاظ سخت‌افزاری مشابه و بهینه‌شده سری مشکی‌رنگ و رایج Cerberus است.
کیبورد Cerberus Arctic
این کیبورد مخصوص بازی با طراحی ارگونومیک، ضد آب و با نورپردازی زیبا، دارای 12 کلید مجزا برای ذخیره کلیدهای ماکرو است. همچنین پوشش زیرین آن نیز از لغزش روی میز جلوگیری كرده و کار را برای گیمرها آسان‌تر می‌کند. برای سطح تماس دکمه‌ها هم مانند سری قبل از پلیت SECC استفاده شده است تا دوام بالای آنها تضمین شود. همچنین دو پروفایل متفاوت و قابل برنامه‌ریزی نیز وجود دارد که با وجود آنها برای برنامه‌ریزی کارایی و کاربرد دکمه‌ها دیگر نیازی به نصب نرم‌افزار جانبی نیست.
 
ماوس Cerberus Arctic
طراحی سازگار با هر دو دست از ویژگی‌های اصلی این ماوس است. دقت 2500 dpi آن با قابلیت انتخاب و شخصی‌سازی چهار سطح مختلف از دقت، به‌سادگی می‌تواند جوابگوی نیاز گیمرها باشد. همچنین با تقویت کلیدهای ماوس، دوام آن تا 20 میلیون کلیک برای هر دکمه بهینه شده است.
 
ماوس‌پد Cerberus Arctic
این ماوس‌پد نیز از مواد پارچه‌ای درشت‌بافت تولید شده و با دوردوزی محکم، کفی مخصوص ضد لغزش و طرحی کاملا متفاوت از گذشته عرضه شده تا با سایر قطعات و نمای ظاهری سیستم شما هماهنگ باشد.
 
هدست Cerberus Arctic
این هدست نیز با رنگ جذاب و سفیدرنگ خود توسط درایورهای نئودیمیومی 60 میلیمتری، صدایی رسا و شفاف را برای شما در هر پلتفرمی به‌وجود می‌آورد. میکروفن دوگانه آن نیز به‌سادگی قابل شخصی‌سازی و جداشدن است. شما می‌توانید هنگام استفاده از دستگاه‌های هوشمند، میکروفن اصلی را جدا کرده و از میکروفن میان سیم آن به منظور ارتباط صوتی استفاده کنید. کاپ هدست Cerberus Arctic نیز کل گوش را پوشش می‌دهد و ایسوس از چرم فرآوری‌شده در ساخت آن استفاده کرده تا گردش هوا در هنگام استفاده طولانی‌مدت، به‌آسانی انجام گیرد و کاربر احساس راحتی کند.