پهلوان ريزنقش ايسوس به بازار مي‌آيد

شرکت ايسوس نسل دوم کامپيوتر گيمينگ GR8 II را که به آخرين فناوري‌هاي روز دنيا مجهز شده وارد بازار کرد. اين کامپيوتر کوچک با بهره‌مندي از پردازنده نسخه دسک‌تاپ اينتل، کارت گرافيک اختصاصيGTX 1060 ايسوس و 32 گيگابايت حافظه DDR4، با حجم تنها چهار ليتر، کوچک‌ترين کيس از پيش اسمبل‌شده در جهان است که مي‌تواند با واقعيت مجازي هم کاملا سازگار باشد.

GR8 II ايسوس کامپيوتري در ابعاد کنسول‌هاي بازي است که با بهره‌مندي از آخرين نسل از پردازنده‌هاي سري Core i7 اينتل و کارت گرافيک اختصاصي GTX 1060 ايسوس به همراه 32 گيگابايت حافظه DDR4، همانند يک کيس قدرتمند گيمينگ، به‌طور کامل از هدست‌هاي واقعيت مجازي پشتيباني مي‌کند.

نسخه اختصاصي کارت گرافيک GTX 1060 به‌کار گرفته‌شده در GR8 II در برابر کارت گرافيک GTX 960 حدود 47 درصد و در برابر GTX 970 حدود 10 درصد در هنگام بازي Overwatch با رزولوشن Full HD بهتر عمل مي‌کند و ميانگين نرخ فريم‌دهي آن نيز 70fps است. پردازنده نسخه دسک‌تاپ Core i7 7700 آن نيز نسبت به پردازنده نسل قبل، در هنگام استفاده از هدست واقعيت مجازي حدود هشت درصد عملکرد بهتري از خود نشان مي‌دهد.

GR8 II به‌طور ويژه‌اي با هدست Oculus Rift سازگار شده و با کمک دو پورت HDMI اختصاصي آن، مي‌تواند به‌طور هم‌زمان دو هدست را پشتيباني کند.  GR8 II با پشتيباني از فناوري NVIDIA G-SYNC و خروجي تصوير 4K، مشکلي با اجراي بازي باکيفيت و کمترين وقفه و لگ در نمايشگرهاي جديد نخواهد داشت.

ROG GR8 II داراي کيسي با ابعاد چهار ليتر است و براي جابه‌جايي و استفاده در فضاهايي که با محدوديت ابعاد مواجه‌ هستند (مانند کنار تلويزيون) بسيار مناسب است.

ROG GR8  در حالت آماده به‌کار کمتر از 30 وات انرژي مصرف مي‌کند و ميزان نويز به‌وجودآمده از آن کمتر از 23 دسي‌بل است.

اين محصول به‌زودي به‌طور رسمي هم‌زمان با ديگر کشورها، در کشور ما نيز در دسترس خواهد بود.