جزئیات زمان برگزاری بتا Call of Duty: Infinite Warfare

شرکت اکتیویژن جزئیات کامل زمان برگزاری بتا Call of Duty: Infinite Warfare را منتشر کرده است. برای کسب اطلاعات بیشتر پیرامون این مهم، با گیمفا در ادامه همراه باشید.
بتا بازی نامبرده ابتدا برای برای کسانی در دسترس قرار خواهد گرفت که نسخه پلی‌استیشن ۴ را پیش‌خرید کرده باشند. این افراد می‌توانند در تاریخ ۱۴ اکتبر (۲۳ مهر) ساعت ۲۰:۳۰ به وقت تهران وارد بتا شوند و تا ۱۷ اکتبر فرصت دارند که بخش چندنفره Call of Duty: Infinite Warfare را تجربه کنند. هفته بعد در ۲۱ اکتبر (۳ آبان) و ساعت ۲۰:۳۰ به وقت تهران، اینبار باقی مانده کاربران پلی‌استیشن ۴ به همراه کاربران ایکس‌باکس وان وارد بتا می‌‌شوند. این افراد می‌توانند بتا را تا ۲۴ اکتبر تجربه کنند.
اگر دقت کرده باشید نامی از رایانه‌های شخصی نبرده‌ایم و این بدین خاطر است که بتا در دسترس کاربران پلتفرم‌ نامبرده قرار نمی‌گیرد.
Call of Duty: Infinite Warfare در ۴ نوامبر (مصادف با ۱۴ آبان) برای پلی‌استیشن‌ ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه های شخصی منتشر خواهد شد.


پیشنهاد مالی پایین EA، دلیل عدم حضور تیم ملی ایسلند در بازی FIFA 17

 
تیم ملی فوتبال ایسلند در سری جدید بازی FIFA حضور نخواهد داشت و به دنبال این اتفاق رییس فدراسیون فوتبال ایسلند توضیحاتی دراین باره داده‌است. در ادامه خبر با گیمفا همراه باشید.
همانطور که می‌دانید تیم ملی فوتبال ایسلند در عین ناباوری به یک‌چهارم نهایی رقابت‍های یورو ۲۰۱۶ راه پیدا کرده‌بود که همگان را به تحسین از این تیم مقتدر واداشت اما متاسفانه خبری از این تیم با آن تشویق‌ها و سرود ملی منحصر بفرد در عنوان FIFA 17 نیست. بنابر بررسی‌های صورت گرفته علت این موضوع مخالفت فدراسیون فوتبال ایسلند با حضور این تیم در بازی FIFA 17 می‌باشد که دلیل فدراسیون برای این اقدام پیشنهاد مالی بسیار پایین شرکت EA بوده‌است.
پیشنهاد شرکت EA چیزی در حدود ۱۵۰۰۰ دلار برای اضافه کردن تیم ملی ایسلند به بازی بوده‌است که این مبلغ با مخالفت فدراسیون فوتبال ایسلند همراه شد. بدین ترتیب امسال تیم ملی ایسلند بصورت انحصاری فقط در عنوان PES 2017 حضور دارد.
گیر تورستینسون، رییس فدراسیون فوتبال ایسلند دراین باره می‌گوید:
شرکت EA بصورت غیرمستقیم قصد داشت تا حق حضور تیم ما را در بازی خود بصورت رایگان بدست بیاورد زیرا مبلغ پیشنهادی آن‌ها بسیار پایین بود. عملکردی که ما در مسابقات یورو از خود به‌جای گذاشته‌ایم نشان می‌دهد که تیم ما از کیفیت بالایی برخوردار است و بسیاری از افراد دوست دارند که بازی با تیم ما را در عنوان FIFA تجربه کنند. ما ازین بابت برای طرفداران ناراحتیم اما شرکت EA مسبب اصلی این اتفاق می‌باشد. به‌نظر من اگر قرار است ما امتیازی را به یک بازی ویدیویی بدهیم باید در مقابل مبلغ عادلانه‌ای نیز دریافت کنیم و من این ویژه‌گی را در پیشنهادی که شرکت EA به ما داده‌است مشاهده نمی‌کنم.
جای خالی تیم ملی ایسلند در سری جدید FIFA مطمعنن برای بسیاری از طرفداران حس می‌شود اما دلایل بسیار زیادی نیز برای لذت بردن از بازی پیش رو وجود دارد.
بازی FIFA 17 قرار است در تاریخ ۱۹ ماه سپتامبر برای رایانه‌های شخصی، کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و ۳ و ایکس‌باکس وان و ۳۶۰ منتشر شود.به‌روزرسان رایگان بعدی بازی Doom هم اکنون در دسترس است

سومین بروزرسان رایگان بازی Doom برروی کلیه پلتفرم‌ها هم اکنون در دسترس است. این بروزرسان به بهبود برخی از مشکلات بازی کمک خواهد کرد.
همانطور که پیش از این اعلام شده بود، در این بروز رسان شاهد تغییرات و اضافاتی در بخش چند نفره هستیم. شما بلاخره خواهید توانست تا راه خود را در یک تیم بپیمایید و کلیه حالات چند نفره کلاسیک Deathmatch را به رایگان بازی کنید. Demon Runes برای این حالت غیرفعال است اما سایر حالت‌ها به روال عادی خود ادامه خواهند داد.
همچنین یکی از بخش‌هایی که در حالت چند نفره مورد پشتیبانی قرار می‌گیرد مسابقات خصوصی چند نفره می‌باشد. این حالت به شما اجازه خواهد داد تا بازی سفارشی خود را خلق کرده و به سفارشی سازی نقشه‌ها و حالت‌های آنها بپردازید، Demon Runes یا هر حالت دیگری را غیرفعال یا هر تصمیم دیگری که دوست دارید بگیرید.
در مورد محتویات بخش تک نفره، این بروز رسان شامل محتویات خاصی نمی‌باشد. از دیگر مواردی که توسط این بروز رسان در بازی شاهد خواهید بود برطرف سازی باگ‌ها، کرش‌ها، فریز شدن‌ها، مشکلات انیمیشن و سایر مشکلات موجود می‌باشد. همچنین شاهد بهبود‌هایی در SnapMap خواهید بود.
در ادامه جزئیات این بروز رسان را مشاهده خواهید کرد:
چند نفره
قابلیت‌های جدید
⦁    Deathmatch: قابلیت Deathmatch  جدید برای کلیه حالت‌های چند نفره رایگان خواهد بود.
⦁    مسابقات خصوصی: بازیکنان اکنون قادر خواهند بود تا نقشه مسابقه خصوصی خود را در قسمت چند نفره خلق کنند. در این زمان شما قادر خواهید بود تا حالت‌ها، نقشه‌ها، طول زمان بازی و سایر تنظیمات مسابقه را مشخص کنید.
کمپین
مشکلات و بهینه سازی‌ها
⦁    برطرف سازی مشکل موجود در نقشه کلاسیک بازی که موجب فریز شدن در منوی اصلی بازی میشد.
⦁    برطرف سازی مشکل مربوط به بلاک شدن پیشرفت بازی در زمانیکه چک‌پوینت در Blood Keep B بارگذاری دوباره میشد.
⦁    برطرف سازی مشکل مربوط به مدل‌های Summoner و Pinky که قابلیت رویت در منوی Collectibles را نداشتند.
⦁    برطرف سازی مشکل مربوط به کرش که در زمان بارگذاری چک‌پوینت Security Switches با فعال بودن Doom Classic Weapon Pose  در Polar Core روی میداد.
⦁    برطرف سازی مشکل مربوط به ماد Combat Shotgun Pop Rocke
⦁    برطرف سازی مشکل مربوط به انتقال نقشه و ریستارت شدن نقشه در لول بعدی که موجب ایجاد اشکالاتی برای بازیکنان میشد.
⦁    برطرف سازی مشکلی که در زمان فعال کردن Classic Weapon Pose امکان ایحاد اشکالاتی در بازی فراهم میشد
⦁    برطرف سازی مشکل مربوط به Remote Detonation
⦁    برطرف سازی مشکل مربوط به انیمیشن در جاییکه پاهای Talisman Guards قابلیت حرکت را نداشتند.
⦁    برطرف سازی مشکل مربوط به بخش انتخاب مرحله که واکنش مناسبی را در چالش Dead Man Stalking در Blood Keep A بازی شامل نمیشد
⦁    برطرف سازی سایر مشکلاتی که موجب عدم پایداری در بازی میشدند.
SnapMap
مشکلات و بهینه سازی‌ها
⦁    بهبود پایداری کلی بازی
⦁    Undo/Redo دیگر موجب ایجاد مشکلاتی برای مموری نخواهند شد.
⦁    سرشماری بازیکنان در نقشه‌ها اکنون شامل بازیکنان ناشناس نیز شده و اکنون با دقت بالایی تعداد حاضرین اعلام خواهد شد
⦁    کلیه AI Path Point اکنون بدرستی کار می‌کنند.
⦁    مرتب سازی بروزر و بروزر خالی اکنون بهبود یافته‌اند.
⦁    سوییچ کردن سلاح‌ها اکنون بدرستی کار میکند.
⦁    Empty Containers اکنون قابلیت دریافت را خواهند داشت.
⦁    کلاینت‌ها اکنون با Player Blocking Volumes متوقف خواهند شد.
⦁    درهای قفل اکنون بدرستی با عبارت “Locked” نشان داده می‌شوند.
⦁    کلیدهای Skull اکنون قابلیت اضافه شدن و حذف شدن در فهرست موجودی را خواهند داشت.
⦁    اضافه شدن تنظیمات “Manage by AI Conductor” به تنظیمان موجود برای AI
⦁    بدست آوردن مهمات از سلاح‌ها اکنون برای کلیه موارد بدرستی کار می‌کنند.
⦁    اکنون Powercore بدرستی کار می‌کند.
⦁    اکنون Lost Souls در کلیه AI Path points بدرستی کار می‌کند.
⦁    ارائه مهمات در کلیه حالات بدرستی کار خواهد کرد.
بازی Doom در ماه می برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان منتشر شده است.


اخبار بازی ها

اخبار بازی ها

اخبار بازی ها

دیدگاه‌ها

    ارسال دیدگاه