بازدید وزیر ارتباطات آذربایجان از مبین‌نت

وزیر ارتباطات و فناوری‌های نوین آذربایجان که به دعوت وزیر ارتباطات کشورمان به ایران سفر کرده بود، از شرکت ارتباطات مبین‌نت بازدید کرد.
رامین قلی‌زاده در سفرش به ایران در کنار هیات همراه، دوشنبه 26 مهرماه از شرکت ارتباطات مبین‌نت بازدید کرده و از نزدیک با شیوه ارایه خدمات اینترنت باندپهن بی‌سیم توسط مبین‌نت و همچنین ارایه محصول جدید TD-LTE آشنا شد. 
در ابتدای این جلسه، مدیرعامل مبین‌نت ضمن خوشا‌مدگویی به وی و همراهانش، این جلسه را فرصت مناسبی برای گسترش همکاری‌های مبین‌نت در فضای بین‌المللی و ارتباط با سایر کشورهای منطقه دانست. همچنین وزیر ارتباطات آذربایجان ضمن ابراز خرسندی از برگزاری این جلسه، امکان حضور مبین‌نت به‌عنوان گسترده‌ترین اپراتور بی‌سیم ثابت در منطقه را مثبت ارزیابی کرده و در خصوص همکاری‌های لازم در این مسیر قول مساعد داد.
در ادامه، وی با همراهی مدیرعامل و معاون بازاریابی و فروش و معاون عملیات شرکت ارتباطات مبین‌نت، از بخش‌های مختلف شرکت مانند واحدهای تکنولوژی، طراحی، آی‌تی، نگهداری شبکه، مرکز خدمات مشترکان، آماده‌سازی تجهیزات سایت‌ها و مودم‌ها بازدید کرده و از پویایی اقدامات انجام‌شده ابراز رضایت کرد.
 قلی‌زاده گفت: «مبین‌نت توانسته با به‌کارگیری فناوری‌های نوین در این حوزه جایگاه مناسبی را به‌دست آورد و قطعا می‌تواند با دید جهانی، شبکه مبین‌نت را در سطح دنیا مطرح کند.»

میوه‌های دستچین آنلاین!

اخبار 2

چینی با کیفیت!

RX100 V سونی

دیدگاه‌ها

    ارسال دیدگاه