رونمایی از مادربردهای جدید گیگابایت با عنوان آئورس

کمپانی گیگابایت همزمان با عرضۀ رسمی پردازنده‌های kabylake از برند جدید مادربردهای خود رونمایی کرد. اینتل از نیمه دی‌ماه رسما عرضۀ پردازنده های kabylake را آغاز کرد که این پردازنده‌ها از سوکت 1151 پشتیبانی می‌کنند.

آئورس نام برند جدیدی است که کمپانی گیگابایت برای مادربردهای خود در نظر گرفته است. این کمپانی با برگزاری یک نظرسنجی جهانی در سال 2015-2016، از تمامی کاربران خود درخواست کرد تا هرآنچه که از مادربردهای گیگابایت انتظار دارند را بیان کنند. به اذعان کمپانی گیگابایت مادربردهای سری آئورس شامل ویژگی‌ها و امکاناتی هستند که کاربران در این نظرسنجی از مادربردهای این کمپانی انتظار داشته‌اند.

در حال حاضر مادربردهای جدید آئورس بر پایه چیپ‌ست Z270 تولید می‌شوند. این مادربردها با استفاده از قابلیت‌های جدیدی همچون RGBFusion، SmartFan 5 ، استفاده از واتربلاک‌های ساخت کمپانی EK، پردازنده‌های خاص صوتی ، USB DAC-UP 2 و انبوهی از امکانات دیگر، نوید مادربردهای خوبی را برای دوستداران گیمینگ می‌دهند.

 آئورس در 5 مدل مختلف مادربرد عرضه خواهند شد که حرفه‌ای‌ترین و کامل‌ترین آنها Z270X-Gaming 9 است. این مادربردها با امکانات و ویژگی‌های متفاوتی از سوی گیگابایت معرفی شده است و شما می‌توانید در جدول زیر مدل‌های مختلف و امکانات ارایه شده توسط هر مدل را مشاهده کنید.

 

کمپانی گیگابایت در کنار تولید محصولات حرفه‌ای خود تحت نام آئورس به تولید مدل‌های متفاوتی تحت برند Gaming و Ultra Durable نیز ادامه خواهد داد. همچنین این محصولات به‌زودی با گارانتی آواژنگ در بازارهای کشور عرضه خواهند شد.

 

 

تجدید خاطرات با کاسیو

اخبار

دیدگاه‌ها

    ارسال دیدگاه