شبکه های اجتماعی زیر ذره‌بین

استقبال كاربران از مسابقه خانم گزارشگر

شبکه های اجتماعی زیر ذره‌بین

یکی از عرصه‌هایی که حضور خانم‌ها در آن مغفول مانده، گزارشگری مسابقات ورزشی است. به‌رغم وجود استعدادهای نهفته و متعدد در کشور  حتی نام یک خانم گزارشگر نیز برای مردم شناخته‌شده نیست. براي حل اين معضل مسابقه‌اي با نام "خانم گزارشگر" در حال برگزاري است و قرار است از بين دختران و زنان کشورمان با استعدادترين‌ها براي اين منظور انتخاب شوند. اين اقدام با استقبال گسترده كاربران در شبكه‌هاي اجتماعي همراه شد؛ البته در اين بين برخي نيز گزارش بازي‌هاي زنان توسط خانم‌ها و بازي‌هاي مردان توسط آقايان را نوعي تبعيض جنسيتي ارزيابي كردند.

خانم‌هايي كه خواستار شركت در مسابقه خانم گزارشگر هستند مي‌بايست یکی از نمونه ویدیوهای ورزشی موجود در سايت اين مسابقه را انتخاب و با بیان خودشان روی آن گزارش كنند و هشتگ #خانم_گزارشگر را در زیر ویدیو قرار دهند.

تدوینگران مسابقه ویدیوی گزارش هر شركت‌كننده را با تصویر مسابقه تلفیق می‌کنند و در معرض رای داوران و مردم قرار می‌دهند.

گفته می‌شود، "خانم گزارشگر" اولین گام برای حضور جدی‌تر خانم‌ها در عرصه‌هایی است که قبلا امکان حضور در آن را نداشتند.

 

پاسخ كاربران به تهديدهاي وزير خارجه آمريكا

شبکه های اجتماعی زیر ذره‌بین

سخنان مداخله‌جویانه مایک پومپئو، وزير خارجه آمريكا درباره ایران و تعیین شرط و شروطی برای برقراری رابطه دیپلماتیک با تهران و رفع تحریم‌ها با واکنش متقابل کاربران توییتر مواجه شد.

کاربران این شبکه‌هاي اجتماعی هفته گذشته با هشتگ #Gotohellpompeo به زبان فارسی و انگلیسی پاسخ تهدید‌های وزیر دفاع آمریکا را دادند.

يكي از كاربران به پمپئو یادآور شد که مقامات آمریکایی باید بدانند که این کشور به قدر کافی قدرتمند است تا مسايلش را برطرف کند و تهدید‌های آمریکایی‌ها بی‌ارزش است.

كاربر ديگر اما با اشاره به اظهارات پمپئو درباره اینکه ایران عامل مصیبت یمنی‌ها است و همسایگانش را تهدید می‌کند، نوشت: "او فراموش کرده است که متحدان آمریکا کسانی هستند که یمنی‌ها را بمباران می‌کنند، گرسنگی می‌دهند و به دام انداخته‌اند."

كاربري ديگر اما با انتشار عکس سربازان نیروی دریایی آمریکا که توسط دریاداران ایرانی بازداشت شده بودند، از آن به عنوان «ایالات متحده حقیقی در مقابل ایران» یاد کرد.

سفرگردي

10 سال پيش در چنين هفته‌اي

دیوار فولادین تخلفات

خوش به حال صرافی‌ها

دیدگاه‌ها

    ارسال دیدگاه

    نقد و بررسی بازی