در رتبه‌بندی و احراز صلاحیت شرکت‌های انفورماتیکی انجام شد

سماتک، کسب رتبه 1

رتبه 1 در رتبه بندی و احراز صلاحیت شرکت‌های انفورماتیکی همواره نشان‌دهنده بالاترین سطح اعتبار برای شرکت‌های حوزه فناوری اطلاعات می‌باشد. سماتک پس از 20 سال فعالیت حرفه‌ای در زمینه آموزش‌های تخصصی IT، موفق به کسب رتبه 1 در زمینه آموزش و پژوهش از امور نظام فنی و اجرایی سازمان برنامه و بودجه کشور شده است.

امور نظام فنی و اجرایی سازمان برنامه و بودجه شرکت‌های انفورماتیکی را با اعداد 1 تا 7 دسته‌بندی می‌کند. رتبه 7 پایین‌ترین سطح و رتبه 1 بالاترین سطح در رتبه‌بندی شرکت‌های انفورماتیکی می‌باشد. رتبه هر شرکت نشان‌دهنده محدوده مجاز مالی برای عقد قرارداد با سازمان‌ها و نهادهای دولتی است. شرکت‌هایی که حایز دریافت رتبه 1 می‌شوند، می‌توانند بدون محدودیت با سازمان‌های دولتی قرارداد منعقد نمایند. سماتک در رشته آموزش و پژوهش موفق به کسب رتبه 1 از سازمان برنامه و بودجه شده است.

سماتک با همکاری اساتید مجرب و ماهر خود و با در اختیار داشتن فضای آموزشی 750 متر مربعی و با برنامه‌ریزی بیش از 120 عنوان درسی در 28 گروه آموزشی آماده ارایه خدمات آموزشی به متخصصان IT کشور می‌باشد. طی 10 سال گذشته بیش از 36000 نفردوره در سماتک آموزش دیده‌اند که تعداد زیادی از آنها را متخصصان شاغل در سازمان‌ها و نهادهای دولتی و خصوصی تشکیل می‌دهند.

همراهی و حمایت‌های متخصصان IT و علاقه‌مندان به فناوری اطلاعات، پشتیبان سماتک در کسب این موفقیت بزرگ بوده است. برای قدردانی از حسن نظر و همراهی همیشگی فعالان حوزه فناوری اطلاعات، سماتک تخفیف ویژه‌ای برای شرکت‌ها و سازمان‌ها در نظر گرفته است که جزییات آن از طریق وب سایت سماتک به نشانی www.sematec-co.com اعلام می‌شود.