نسل هفتم پردازنده اینتل در VivoMiniهای ایسوس

ایسوس، سری موفق و کارآمد VivoMini‌های خود را با نسل جدید پردازنده‌های اینتل عرضه می‌کند. کامپیوترهای کوچک VivoMini VM65 و VivoMini VM65N برای داشتن کارایی بیشتر با نسل هفتم پردازنده‌های اینتل تجهیز شده است و در سری VM65N نیز با حضور تراشه گرافیکی مجزای NVIDIA، بازی و محتوای 4K UHD را به نحوه مطلوبی پخش می‌کند.

نسل هفتم پردازنده اینتل در VivoMiniهای ایسوس

کامپیوترهای کوچک VivoMini VM65 با بهره‌گیری از آخرین پردازنده‌های ارایه‌شده از اینتل علاوه بر کارایی بالا، میزان مصرف انرژی آن نیز نسبت به نسل قبل بهینه‌تر شده است. با این به‌روزرسانی میزان مصرف و کارایی در حدود 11 درصد بهبود یافته و با بهره‌مندی از حافظه قابل افزایش تا 16 گیگابایتی آن، برای مصارف روزمره بسیار ایده‌آل است.

در این مدل‌ها با داشتن رابط نصب  VESAمی‌توانید به‌سادگی آن را در پشت تلویزیون یا نمایشگرهای خود جای دهید. علاوه بر آن، با داشتن نویز تنها 24 دسی‌بل، اتاقی ساکت‌تر از یک کتابخانه داشته باشید.

در مشخصات سری VivoMini VM65N، پردازنده گرافیکیNDIVIA GeForce 930M Optimus™ به‌چشم می‌خورد که با استفاده از این پردازشگر مجزای گرافیکی، پخش محتوای 4K UHD به‌طور کامل برای بازی‌های سبک با بالاترین تنظیمات یا بهترین جزییات عکس‌ها و فیلم‌های 4K وجود دارد. تراشه گرافیکی مجزا قدرت عملکرد در زمینه گرافیک را نسبت به تراشه‌های آن‌بورد به میزان تقریبی 56 درصد بهبود می‌بخشد.

کامپیوترهای کوچک VivoMini VM65 دارای دو بلندگوی داخلی مجهز به فناوری انحصاری صوتی SonicMaster ایسوس است و عملکرد مناسبی برای پخش صدای واضح و شفاف ارایه می‌کند.

کامپیوترهای کوچک VivoMini VM65 به کمک فناوری ذخیره‌سازی دو منظوره Vivo DualBay ایسوس، می‌توانند ترکیبی کامل از دو عدد SSD 2.5 اینچی و هارددیسک را با هم داشته باشند. این سازگاری به کاربر امکان ترکیب SSD و هارد دیسک‌های سازگار را برای داشتن بالاترین حجم و سریع‌ترین سرعت ذخیره‌سازی هم‌زمان ارايه می‌کند.