شبکه های اجتماعی زیر ذره بین

 

انزجار كاربران از آزار و اذيت دانش‌آموزان

شبکه های اجتماعی زیر ذره بین

هفته گذشته ماجرای تکان‌دهنده اذیت و آزار گروهی دانش‌آموزان یک دبیرستان پسرانه در غرب تهران، شبكه‌هاي اجتماعي ايران را تكان داد و بسياري از كاربران از نبود نظارت بر مدارس و در نتيجه وقوع چنين فاجعه‌اي ابراز ناراحتي و عصبانيت كردند.

آنطور كه در شبكه‌هاي اجتماعي آمده  یکی از مسوولان دبیرستان پسرانه نوبت اول در منطقه 2 تهران، گروهی از دانش‌آموزان را مورد آزار جنسي قرار داده است.

یکی از اولیای دانش‌آموزان گفته: پسر من از چند ماه پیش پرخاشگر و به شدت عصبی شده بود و حتی ما تصور می‌کردیم او دچار بیماری شده است. او را نزد پزشک بردیم و روند درمان برای پرخاشگری او ادامه یافت تا اینکه پسرم گفت در مدرسه چه بلایی به سرش آمده است.

آنطور كه در شبكه‌هاي اجتماعي و اخبار رسمي آمده یکی از مسوولان مدرسه با پخش تصاویر مستجهن از طریق گوشی تلفن همراه، بچه ها را وادار به اعمال غیراخلاقی می‌کرده است.

تصاویری که پدر و مادر دانش‌آموزان از این مسوول مدرسه در شبكه‌هاي اجتماعي منتشر كرده‌اند نشان می‌دهد فرد یاد شده دستبند به دست و در حضور پلیس اقرار می‌کند او با پخش تصاویر فیلم‌های مستهجن، بچه‌ها را تحریک به اعمال غیراخلاقی کرده است.

اولیای دانش‌آموزان می‌گویند هم‌اکنون بچه‌ها تحت درمان روانشناسی هستند و با وجودی که فصل امتحانات آنهاست، از لحاظ روحی و روانی به شدت آسیب دیده‌اند.

 

انتقاد هنرمندان از رييس‌جمهور

شبکه های اجتماعی زیر ذره بین

هفته گذشته در پي دعوت گروهي از هنرمندان و چهره‌هاي شناخته كشور به مجلس افطاري رياست جمهوري عده‌اي از اين چهره‌هاي سرشناس به انتقاد از حسن روحاني پرداخته و با انتشار پست‌هايي در شبكه‌هاي اجتماعي دعوت رييس‌جمهور را رد كردند.

مهناز افشار، پرویز پرستویی، سارا بهرامی، آناهیتا همتی و برزو ارجمند از جمله چهره‌هايي بودند كه در اعتراض به وضعيت نابسامان موجود دعوت رييس‌جمهور را رد كرده و از شركت در مراسم افطاري او سرباز زدند. اين بازيگران در توضیح اقدام خود از هشتگ "ما به افطاری نخواهیم رفت" استفاده كرده‌اند و با ذكر مشكلات عديده موجود در كشور خصوصا در زمينه وضعيت نامساعد اقتصادي از روحاني انتقاد كرده‌اند.

تلگرام و خاله دوستم

10 سال پيش در چنين هفته‌اي

آشپزي با سرآشپز پاپيون

دیدگاه‌ها

    ارسال دیدگاه