شبکه های اجتماعی زیر ذره بین

حواشي جام‌جهاني فوتبال

شبکه های اجتماعی زیر ذره بین

هفته گذشته شبكه‌هاي اجتماعي در تمام مدت تحت تاثير نزديك شدن به مسابقات جام‌جهاني و جو هيجاني ايجاد شده قرار داشتند. در ابتداي هفته كت و شلوارهاي يكدست بازيكنان ايران با تعريف و تمجيد كاربران كشورهاي اروپايي مواجه شد و در ادامه نيز شوخي امير مهدي ژوله بازيگر و نويسنده تلويزيوني با اين عكس واكنش‌ها و پاسخ‌هاي ادامه‌دار سردار آزمون، مهدي طارمي و طرفداران آنها را درپي داشت.

دراواسط هفته اما با شروع برنامه "با جام جهاني" كه با اجراي عادل فردوسي‌پور روي آنتن مي‌رود توجه‌ها به سوي اين برنامه معطوف شد و بسياري از كاربران به بازنشر اظهارات علي پروين بازيكن اسبق تيم ملي و حشمت مهاجراني مربي تيم ملي در جام جهاني 1978 پرداختند.

در اواخر هفته قبل اما خبر امضاي قرارداد مربي اسپانيا با رئال‌مادريد و انتشار گسترده آن در شبكه‌هاي اجتماعي سبب شد تا مربي اين تيم از مربگيري تيم ملي اسپانيا بركنار شود. برخي از كاربران ايراني با انتشار اين خبر در صفحات خود نوشتند كه باتوجه به اين كه اسپانيا مربي خود را بركنار كرده است شانس برد ايران افزايش يافته است اما در مقابل برخي ديگر نوشتند كه بردن اسپانيا بدون مربي  هم كاري‌نشدني است و نبايد از بازيكنان‌مان بيش از حد توقع داشته باشيم.

حاشيه‌هاي ترامپ در هفته گذشته

شبکه های اجتماعی زیر ذره بین

دونالد ترامپ در هفته گذشته بارها به تيتر يك شبكه‌هاي اجتماعي تبديل شد؛ اگرچه برخي از كاربران وي را به سبب مذاكره با رهبر كره شمالي ستودند اما برخي هم معتقد بودند كه اين ديدار هيچ دستاوردي نداشته و صرفا تبليغاتي بوده است. از سوي ديگر هفته قبل ترامپ با توييت‌هايش عليه نخست وزير كانادا و نيز با پس گرفتن امضايش از بيانيه نهايي گروه هفت در صدر توجهات در شبكه‌هاي اجتماعي قرار داشت. بسياري از كاربران در پي اين اقدام ترامپ را غيرمتعادل و عجيب و غريب ارزيابي كردند.

آنطور كه در شبكه‌هاي اجتماعي آمده ترامپ پس از مطلع شدن از سخنان نخست وزير كانادا عليه خودش در هواپیما دست به توییت شده و اعلام كرده که آمریکا از بیانیه مشترک نشست خارج می شود.

هفته قبل خبر دست دادن «دونالد ترامپ» رییس‌جمهوری آمریکا و «امانوئل ماکرون» رییس‌جمهوری فرانسه نيز از ديگر مواردي بود كه مورد توجه كاربران قرار گرفت.

گفته مي‌شود ماكرون آنقدر دست ترامپ را سفت فشار داده كه جای انگشت‌هایش روی دست همتای آمریکایی باقي مانده است.

احمق‌های سر به زیر

10 سال پيش در چنين هفته‌اي

آميرزا

دیدگاه‌ها

    ارسال دیدگاه