شبکه های اجتماعی زیر ذره بین

کمپین فروش کلیه  برای حفظ تیم والیبال

شبکه های اجتماعی زیر ذره بین

تعدادی از مردم ورامین برای حفظ تیم والیبال صالحین ورامین در لیگ برتر والیبال کمپین فروش کلیه به راه انداختند.

ماجرا از این قرار است که بازیکنان تیم والیبال صالحین ورامین به دلیل پرداخت نشدن مطالبات‌شان از سوی این باشگاه در بازی هفته‌ دوازدهم این تیم برابر پارسه به میدان نرفتند و اعلام کردند که دیگر با این تیم ادامه نمی‌دهند.

تعدادی از مردم ورامین نیز به دلیل علاقه زیادی که به این باشگاه و تیم دارند کمپینی برای فروش کلیه‌ به راه انداختند تا با این کار مطالبات بازیکنان را پرداخت کنند و این تیم از لیگ کناره‌گیری نکند.

فدراسیون والیبال نیز اعلام کرده که این تیم از لیگ کنار گذاشته شده است و بازیکنان‌شان آزاد هستند.

مسوولان باشگاه صالحین ورامین اعلام کردند که تلاش می‌کنند تا پایان روز دوشنبه هفته جاری مشکلات این باشگاه را حل کنند تا این تیم در هفته‌ سیزدهم لیگ برتر که چهارشنبه اول دی ماه برگزار می‌شود مشکلی نداشته باشد.

 

بهار در دستان ماست

شبکه های اجتماعی زیر ذره بین

بزرگ‌ترین معضلی که در حال حاضر خانواده‌های گچسارانی دست به گریبان آن هستند بیکاری است. این در حالی است که گچساران به علت وجود منابع نفتی یکی از شهرستان های ثروتمند ایران محسوب می‌شود.

به نظر سازندگان کمپین "بهار در دستان ماست" کمبود امکانات آموزشی و تحصیلی از دیگر مسایلی است که به شدت در این منطقه احساس می‌شود. کودکان برخی روستاها گاه برای حاضر شدن در کلاس‌های درس باید به روستاهای مجاور بروند، روستاهایی که خود مدارسی بدون استانداردهای لازم دارند. علاوه بر همه این موارد، آنچه انجام کارهای روزمره را گاه برای مردم سخت می‌کند کیفیت پایین آب شرب است. به همین منظور فعالان اجتماعی منطقه داوطلبانه برای همراهی با مردم نیازمند این منطقه و رفع مشکلاتشان پیشگام شده­اند و این کمپین را به وجود آورده­اند. اعضای این کمپین از همکاری نکردن و بی‌توجهی مسوولان شهرستان در خصوص درخواست­های مکرر آنها برای قرار ملاقات یا تامین بودجه انتقاد داشتند؛ ولی گفته میشود در سفر اخیر مسوولان آموزش و پروش، فرمانداری و بهزیستی قول­های برای همکاری به اعضای کمپین داده شده است.

احمق‌های سر به زیر

دیدگاه‌ها

    ارسال دیدگاه