گرین 20 ساله شد

کیس‌های تولیدی گرین در راه بازار

نشست خبری شرکت سیاره سبز (گرین) هفته گذشته با حضور اصحاب رسانه برگزار شد.

عمرانی، مدیر R&D شرکت گرین در این نشست خبری، با بیان اینکه 20 سال حضور پرفراز‌ و نشیب در صنعت آی‌تی ایران داشته‌ایم، گفت: عمده محصولات گرین بر پایه محصولات کیس و پاور بوده‌اند، اما در چند سال گذشته با توجه به نیازهای بازار فناوری اطلاعات و بر پایه گسترش بازار، سبد محصولات گرین بیشتر شد و محصولاتی از قبیل اسپیکر، ماوس و کیبورد سیستم‌های خنک‌کننده و گیمینگ نیز به دیگر محصولات اضافه شد.

وی از تولید دو مدل کیس در ایران خبر داد و افزود: تا پایان سال جاری طراحی و تولید دو مدل کیس با کیفیتی برابر با محصولات برتر دنیا در ایران توسط گرین تولید و به بازار عرضه خواهد شد.

در ادامه این نشست، متولی، مدیر محصولات شرکت گرین گفت: در چند سال گذشته تقاضا برای سیستم‌های گیمینگ در کشور زیاد شده است. ما در گذشته در حوزه محصولات گیمینگ، کیس و منبع‌های تغذیه ارایه می‌کردیم، اما تقاضای بازار آی‌تی در خصوص کامل‌تر کردن سبد کالاهای گرین در بخش گیمینگ سمت و سوی اهداف شرکت را به تکمیل این‌گونه محصولات برد.

وی گفت: با کمپانی ایسوس توافقاتی انجام شده است و در بخش کامپوننت و تجهیزات جانبی گیمینگ وظیفه ارایه و گارانتی این‌گونه محصولات را در ایران خواهیم داشت.

متولی از همکاری با شرکت CHENBRO یکی از شرکت‌های تولیدکننده در حوزه سیستم‌های سرور در دنیا خبر داد و اظهار كرد: کمپانی CHENBRO یکی از پارتنرهای اینتل در زمینه تولید محصولات سرور است و به‌زودی سبد محصولات CHENBRO نیز توسط گرین در بازار عرضه خواهد شد.

در ادامه این نشست، کیومرث امیری، مدیر محصول توتولینک با بیان اینکه در راستای ارایه محصولات کیفی و رقابتی از ابتدای سال جاری محصولات شبکه‌ای برند توتولینک را به بازار عرضه کردیم، گفت: توتولینک یکی از تولیدکننده‌های تجهیزات SOHO در دنیا است و قبل از ورود به بازار ایران توسط گرین در 55 کشور دنیا حضور فعالی داشته است.

وی افزود: کیفی و رقابتی بودن این محصول یکی از مشخصه‌های این برند در بازارهای جهانی و البته ایران است و به همین دلیل در بازار ایران شرکت گرین برای این محصولات گارانتی 36 ماهه درنظر گرفته است.

شیرخان، مدیر گارانتی شرکت سیاره سبز نیز در این نشست گفت: سرعت، دقت و کیفیت از مواردی است که گرین در این بخش دغدغه ویژه‌ای نسبت به آن دارد و با توجه به اخذ نماد گارانتی توسط اتحادیه فناوران و به‌عنوان یکی از 45 شرکت معتبر ارایه خدمات و گارانتی در کشور، در راستای حقوق مصرف‌کننده قدم برمی‌دارد.

نقد و بررسی بازی