کارت صوتیXonar U7 MKII معرفی شد

کارت صوتیXonar U7 MKII  معرفی شد

همانطور که در پردازش‌های سنگین برای داشتن بالاترین کیفیت نیاز به تجهیزات قدرتمند نظیر کارت گرافیک و پردازنده قدرتمند است، در مقوله صوت نیز نیاز به سخت‌افزار متناسب است. ایسوس با درنظرگرفتن نیازهای کاربران، راهکارهایی متنوع در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد. این بار ایسوس کارت صدایی با رابط USB به نامXonar U7 MKII معرفی کرده که کیفیت صدا را در همه دستگاه‌ها برای کاربر مهیا می‌کند.

Xonar U7 MKII ایسوس با استفاده از رابط USB، سازوکار و عملکردی مشابه نمونه قبلی یعنی Xonar U7 را دارا است که می‌تواند صدای 7.1 کاناله واقعی و با کیفیت 192kHz/24 بیت HD را تولید کند. مبدل دیجیتال به آنالوگ (DAC) Cirrus Logic CS4398 و فناوری Hyper Grounding ایسوس می‌تواند نرخ سیگنال به نویز (SNR) 114 دسیبل داشته باشد که منجر به بهترین تجربه شنیدن صوت را در برخواهد داشت. ابعاد کوچک Xonar U7 MKII برای میزکار کوچک یا حمل نقل و استفاده در لپ‌تاپ‌ها مناسب است.

Xonar U7 MKII ایسوس برای بازی و تولید محتوای چندرسانه‌ای کارآمد است. ورودی/خروجی‌های اختصاصی برای جک هدفن و میکروفن به کاربر اجازه می‌دهد تا بدون وقفه به بازی بپردازد. کنترلر گردان صدای روی Xonar U7 MKII عملکردی دوجانبه دارد و می‌توان بلندی صدای هدست و بلندگوها را با فشردن و کلیک روی آن به سادگی تنظیم کرده و صدای خروجی را سوییچ کرد.

Xonar U7 MKII ایسوس با نرم‌افزارSonic Studio عرضه می‌شود که این نرم‌افزار امکان شخصی‌سازی همه‌جانبه بر روی اکولیزر و باندهای مختلف صدا را فراهم می‌کند. برخلاف نرم‌افزارهای صوتی رایج و تنظیمات گیج‌کننده، Sonic Studio پروفایل‌های بهینه و چندمنظوره متنوعی را به صورت پیش‌فرض در خود جای داده است. این کارت صوتی، مانند دیگر کارت صوتی‌های گیمینگ ایسوس از فناوری انحصاری Sonic Radar Pro ایسوس بهره می‌برد که به کاربر امکان تشخیص جهت صدا را در بازی‌های اول شخص و شوتینگ مهیا می‌کند.

اخبار

دیدگاه‌ها

    ارسال دیدگاه