کمپین درخشش در رقابت‌ها با ایسوس

ایسوس هفته گذشته کمپین جدید خود را به طور رسمی معرفی کرد. شعار این کمپین "درخشش در رقابت ها" است و از فناوری AURA Sync بهره می گیرد. این فناوری که برای اولین بار توسط ایسوس طراحی شده، شامل همگام سازی نورهای RGB در تمامی قطعات یک سیستم است که از مادربورد و کارت گرافیک گرفته تا ماوس و کیبورد، همگی را به صورت هماهنگ نورپردازی می کند. در ضمن تمامی محصولات ایسوس با کالاهای برندهای زیاد دیگری نیز در هماهنگ سازی نوری سازگاری دارند.

ایسوس قصد دارد تا با راه اندازی این کمپین، ویژگی AURA را بیش از بیش در میان همه دوستداران ارتقا دهد به همین دلیل از طرافداران خود دعوت کرده است تا با گرفتن عکس های زیبا راجع به این کمپین، در این رقابت شرکت کرده و برنده یک جایزه ب ارزشمند شوند. این جوایز شامل تمامی کالاهایی است که این ویژگی را در خود دارند.

تمامی دارندگان محصولات AURA باید یک عکس زیبا و جذاب با محصول خود گرفته و در سایت این کمپین به آدرس زیر ثبت کنند:

https://www.asus.com/campaign/aura/global/campaigns.html

کسانی که سیستم های AURA ندارند هم می توانند در این رقابت شرکت کنند، به طوری که یک عکس زیبا و مرتبط با این کمپین گرفته و لوگوی ایسوس AURA Sync را به آن اضافه کنند. همه کسانی که در این رقابت شرکت می کنند، باید عکس خود را حداقل در یک شبکه اجتماعی قرار داده و از هشتگ #ASUSAura در پست عکس استفاده کنند.