نخستین مرجع آنلاین حقوق و دستمزد ایران رونمایی شد

با ایجاد فضای امن برای ارتباط آنلاین کارفرمایان و کارجویان، تلاش کردیم شفافیت و در نهایت عدالت بیشتری در حوزه حقوق و دستمزد در رده‌های مختلف شغلی ایجاد کنیم.

آسیه حاتمی، مدیرعامل و بنیان‌گذار شرکت ایران‌تلنت در نشست خبری رونمایی از نخستین مرجع آنلاین حقوق و دستمزد ایران  (IranSalary.com) با اعلام این مطلب، گفت: تمرکز این سایت بر استخدام متخصصان و مدیران در شرکت‌های خوب ایرانی و خارجی است.

وی گفت: از پنج سال قبل از طریق ارسال پرسش‌نامه‌ای به ارزیابی حقوق و دستمزد شاغلان پرداختیم و نتیجه ارزیابی‌ها را به صورت گزارش منتشر کردیم. در زمستان 96 بیش از 130 هزار نفر از مدیران و کارشناسان در این ارزیابی شرکت کردند و اطلاعات حقوق و دستمزد خود را در اختیار این مجموعه قرار دادند.

مدیرعامل و بنیان‌گذار شرکت ایران‌تلنت در ادامه خبر داد: امسال پلتفرم آنلاینی را به نام IranSalary ایجاد کردیم که تمام اطلاعات حقوق و دستمزد را در رده‌های شغلی مختلف دارد و فرد با مراجعه به آن می‌تواند متناسب با اطلاعاتی که نیاز دارد دیتای تخصصی دریافت کند.

حاتمی در عین حال بیان کرد: در این سایت کسانی که می‌خواهند از دانشگاه وارد بازار کار شوند، می‌توانند از ابزاری با عنوان مسیرشغلی استفاده کنند تا با استفاده از این ابزار با گزینه‌های شغلی پیش رو پس از فارغ‌التحصیلی در رشته‌های مختلف آشنا شوند.

وی با بیان اینکه در حال حاضر دیتاهای به دست‌آمده از شاغلان تمام‌وقت و افراد تحصیل‌کرده جمع‌آوری شده است، افزود: سعی کردیم با استفاده و گردآوری اطلاعات افراد، متغیرهای مختلف را در حوزه‌ها و شغل‌های متفاوت مورد ارزیابی قرار دهیم.

وی با اشاره به اینکه اتفاقات جدیدی تا پایان تابستان سال جاری در سایت Iransalary.com رقم خواهد خورد، ادامه داد: در گزارش‌هاي تحلیلی ارایه‌شده در سایت، شرکت‌ها به‌راحتی می‌توانند خودشان را با یکدیگر مقایسه کنند و به اطلاعات مفیدی دست یابند.

 

جنگ جهانی پاچه‌خواران

تقویم ICT ایران

تمرين‌هاي خانگي

تقویم ICT ایران

دیدگاه‌ها

    ارسال دیدگاه