همراه اول تعرفه ارتباطی حج تمتع ۹۷ را اعلام کرد

تعرفه مکالمه، پیامک و اینترنت همراه مشترکان همراه اول در کشور عربستان کاهش یافت

اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران اعلام کرد: با آغاز مراسم حج تمتع و به منظور ارایه خدمات مناسب به حجاج همراه اولی، از روز سه شنبه ۲ مرداد در تمامی‌اپراتورهای کشور عربستان، تعرفه مکالمه ۲۰ درصد و تعرفه پیامک و اینترنت همراه ۸۰ درصد کاهش یافت.

در این طرح که در ادامه طرح‌های تخفیفی رومینگ بین‌الملل همراه اول ارایه شده است، مکالمات دریافتی، داخلی و با ایران و همچنین اینترنت همراه و پیامک‌های ارسالی شامل تخفیف شده است.

بر اساس این طرح، تعرفه مکالمات داخلی به ازای هر دقیقه ۵۹۹ تومان، مکالمه با ایران ۷۷۹ تومان، مکالمه دریافتی ۵۹۹ تومان، تعرفه ارسال پیامک ۱۹۹ تومان و دریافت پیامک در کشور عربستان همچون گذشته رایگان است. تعرفه هر مگابایت اینترنت همراه نیز با ۸۰ درصد تخفیف، از ۱۰۰۰ تومان به ازای هر مگابایت، به ۱۸۹ تومان رسیده است.

همچنین مشترکانی که قصد سفر حج را دارند می‌توانند با خرید بسته ترکیبی رومینگ بین‌الملل ۱۰ روزه ویژه ایام حج ، ضمن اطلاع از میزان استفاده از مکالمه، پیامک و دیتا، هزینه کمتری پرداخت کنند. بسته خریداری شده به مبلغ ۱۴۹ هزار تومان، شامل ۵۰ دقیقه مکالمه با ایران، ۵۰ دقیقه مکالمه داخلی، ۵۰ دقیقه مکالمه دریافتی، ۵۰ عدد پیامک و ۲۵۰ مگابایت اینترنت همراه است. مشترکان می‌توانند برای خرید این بسته کد دستوری #۶۳۱*۱* را شماره‌گیری کنند.

همراه اول تاکید کرده سایر بسته‌های اینترنتی داخلی، در هنگام استفاده از سرویس رومینگ بین‌الملل غیرقابل استفاده بوده و هزینه به صورت تعرفه آزاد محاسبه می‌شود. کاربران در صورت عدم تمایل به استفاده از اینترنت همراه، باید گزینه «دیتا رومینگ» گوشی خود را غیرفعال کنند.

هم اکنون سرویس رومینگ بین‌الملل اپراتور اول از طریق ۲۷۰ اپراتور در ۱۱۲کشور قابل استفاده است.

مشترکان همراه اول می‌توانند براي دریافت اطلاعات تعرفه‌ای رومینگ بین‌الملل، به پورتال این اپراتور به نشانی mci.ir مراجعه و یا نام کشور موردنظر را به شماره ۸۰۷۰ پیامک کنند.

حافظه حوزه فاوای کشور

سرنوشت شبکه شاد چه شد؟

دیدگاه‌ها

    ارسال دیدگاه