10 سال پیش در چنین هفتهای

10 سال پیش در چنین هفته‌ای، رییس هیات‌مدیره وقت شرکت مخابرات ایران، از ارایه پیشنهاد کاهش تعرفه سیم‌کارت‌های اعتباری دولتی و تالیا طی دو ماه خبر داده و گفت: پیشنهاد کاهش تعرفه‌های سیم‌کارت‌های اعتباری دولتی و تالیا را طی دو ماه به اپراتور اول و تالیا ارایه کرده‌ایم که این پیشنهاد پس از تصویب در مجمع مخابرات ایران، برای تصویب به کمیسیون تنظیم مقررات سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی ارسال خواهد شد و تا زمانی که سیم‌کارت‌های اعتباری دولتی توزیع می‌شوند، تعرفه آنها همانند تالیا خواهد بود و پس از تصویب این طرح تعرفه‌های جدید اعمال خواهد شد. در این مقطع تعرفه مکالمه داخلی با سیم‌کارت اعتباری تالیا از 8 صبح تا 9 شب 670ریال، از 9 شب تا 8صبح نیز 536ریال و جمعه و تعطیلات در 24 ساعت 536ریال بود. مکالمه بین شهری نیز 8 صبح تا 9 شب 1117 ریال و 9 شب تا 8 صبح و نیز روز‌های جمعه و تعطیلات 804ریال است.هزینه ارسال پیام کوتاه نیز 160ریال بود.

 

10 سال پیش در چنین هفته‌ای، مطابق توافقات انجام شده، پیمانکاران شرکت ارتباطات سیار، می‌بایست تا آخر ماه جاری (خرداد ماه)، سایت‌های تعهدی را تحویل دهند. دکتر سیدعلی علویان، رییس هیات‌مدیره وقت شرکت ارتباطات سیار، در خصوص GCها و آخرین وضعیت آنها، تلاشGCها برای انجام تعهدات‌ در زمان پیشنهادی خودشان را مشهود دانست و افزود: پس از زمان تعیین شده، سایت‌های آماده، تحویل، قرارداد مابقی تعهدات شروع نشده فسخ و تا پایان ماه آتی، گزارش شفافی از عملکرد آنها ارایه شود.

 رییس هیات ‌مدیره شرکت ارتباطات سیاروقت، در پاسخ به این سوال که "آیا کارهای در دست اقدامGCها، تا پایان خردادماه به اتمام می‌رسد یا خیر؟" گفت: اقدامات انجام شده آنها پس از پایان ماه جاری، مطابق لیست قیمت‌های قرارداد فی‌مابین، ارزش‌گذاری شده و سایت‌های آماده در حد شاخص‌های مورد نظر، طبق تفاهم‌نامه مشترک تحویل گرفته می‌شود. رییس هیات‌مدیره شرکت ارتباطات سیار، درباره جریمه احتمالی GCها به علت تاخیر در انجام تعهدات، گفته بود: مطابق قرارداد، جریمه GCها به ازای هر روز تاخیر غیر قابل قبول در تحویل سایت‌ها، 1.5 در هزار ارزش پیش‌بینی شده است که هنگام تسویه حساب نهایی از مبلغ صورتحساب ارزش آن بخش از کار مربوطه کسر خواهد شد.

کلید خرید گوشی تلفن همراه

چالش خوردن چای

یکی منو نجات بده

دیدگاه‌ها

    ارسال دیدگاه