شبکه‌های اجتماعی زیر ذره‌بین

حاشیه‌های انتخاب شهردار جديد تهران

هفته گذشته اعضای شورای اسلامی شهر تهران در جلسه شورا از میان دو گزینه پیروز حناچی و عباس آخوندی، حناچی را با 11 رای به عنوان شهردار جدید انتخاب کردند اقدامي كه با ابراز رضايت بسياري از كاربران در شبكه‌هاي اجتماعي همراه شد.

آن‌طور كه از نظرات كاربران در فضاي مجازي بر مي‌آيد، علت خوشحالي كاربران بيش از پيروزي حناچي، باخت عباس آخوندي، وزير پيشين راه و شهرسازي در اين راي‌گيري بود. برخي از كاربران در شبكه‌هاي اجتماعي با ذكر رفتار نامناسب آخوندي در دوران وزارتش با رسانه‌ها، به‌خصوص رفتار توهين‌آميز او با خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان و نيز با اشاره به رفتار نامناسب او با خانمي كه در فرودگاه امام به نرخ بالاي پاركينگ اعتراض داشته، از انتخاب نشدن او ابراز خوشحالي كردند.

در اين ميان برخي از كاربران نيز سه بار استيضاح شدن اين وزير را نشانه‌اي از ضعف عملكرد او در دوران وزارتش دانسته و استعفاي ناگهانيش را هم فرار به جلوي اين سياستمدار دانستند.

گفتني است، پیروز حناچی متولد سال 1343 ‌دارای مدرک کارشناسی ارشد معماری از دانشگاه تهران و دکترای تخصصی معماری - مرمت شهری و باز زنده‌سازی شهرهای تاریخی از دانشگاه تهران است و تا اين لحظه كاربران در شبكه‌هاي اجتماعي نسبت به شهردار شدن او نظر مثبتي داشته‌اند.

تقویم تاریخ ICT ایران

بوكيدو

خبرنگارشو

دیدگاه‌ها

    ارسال دیدگاه